Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV

i

Autor: Instagram/ krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV

lawina komentarzy

Krzysztof Radzikowski pokazał zdjęcie ze swoją partnerką i się zaczęło! Uroda powaliła internautów na łopatki, nie mogli sobie darować kilku słów

2023-05-30 11:46

Przez długi czas Krzysztof Radzikowski, ulubieniec widzów programu "Gogglebox. Przed telewizorem" TTV oraz były gwiazdor FAME MMA, cenił prywatność swoją i swojej rodziny, pokazując się w mediach społecznościowych samemu. Kiedy tylko się to zmieniło, internauci mogli bliżej poznać jego synka Antosia oraz partnerkę Michalinę. Uroda kobiety wywołała spore zamieszanie pod ostatnim zdjęciem siłacza.

Krzysztof Radzikowski natychmiast po tym, jak rozpoczął swój udział w programie "Gogglebox. Przed telewizorem", z miejsca stał się jedną z ulubionych postaci widzów programu TTV, co przełożyło się na szybki wzrost jego popularności, również w mediach społecznościowych. Siłacz i były gwiazdor FAME MMA doskonale wie, jak wykorzystać swój czas, co widać chociażby po jego profilu na Instagramie. Kolejne zdjęcia Radzikowskiego cieszą się ogromną popularnością, a szczególnie te, gdzie pozuje ze swoim synkiem oraz partnerką. Nie inaczej było w ostatnim przypadku. 

Uroda partnerki Krzysztofa Radzikowskiego powaliła internautów na łopatki. Wystarczyło jedno zdjęcie i się zaczęło

Kiedy po raz pierwszy Krzysztof Radzikowski postanowił pokazać się publicznie ze swoją ukochaną, internauci natychmiast zaczęli rozpływać się nad urodą kobiety. Pomimo udostępniania kolejnych zdjęć siłacz z matką swojego dziecka, entuzjazm internautów i fanów siłacza nie słabnie, co doskonale potwierdzają komentarze pod ostatnim postem, na którym widać Radzikowskiego i jego partnerkę. 

Krzysztof Radzikowski pokazał zdjęcie ze swoją partnerką i się zaczęło! Uroda powaliła internautów na łopatki, nie mogli sobie darować kilku słów

Ma pan śliczna kobietę - napisała błyskawicznie jedna z fanek siłacza. - Piękna rodzina Krzysztofie - dodał kolejny z internautów śledzących profil Krzysztofa Radzikowskiego, po obejrzeniu zdjęć byłego gwiazdora FAME MMA z partnerką oraz synkiem. 

Krzysztof Radzikowski z partnerką

i

Autor: Instagram/ krzysztofradzikowski screen Krzysztof Radzikowski z partnerką
Listen on Spreaker.
PKO Ekstraklasa Raport 29.05
Najnowsze