ruszyła lawina

Wystarczyło jedno zdjęcie Krzysztofa Radzikowskiego z jego partnerką, aby fani zauważyli tę ogromną zmianę! Natychmiast to wyłapali

2023-03-08 17:53

Krzysztof Radzikowski niejednokrotnie mógł przekonać się o tym, że jego fani są niezwykle czujni i natychmiast wypatrzą każdą zmianę, która dzieje się w jego życiu, przede wszystkim kiedy dotyczy wyglądu. Nie inaczej było, gdy gwiazdor Gogglebox TTV postanowił pochwalić się rodzinnym zdjęciem ze swoją partnerką oraz synem. Natychmiast ruszyła fala komentarzy.

Nie jest tajemnicą, że w ostatnim czasie Krzysztof Radzikowski mocno schodzi z wagi, wylewając na siłowni siódme poty i do tego rozbudowując swoją i tak monstrualną sylwetkę. Siłacz i jeden z ulubieńców widzów programu "Gogglebox. Przed telewizorem" TTV na bieżąco chwali się tym, jak obecnie wygląda i jakie robi postępy, co spotyka się ze zdumieniem jego fanów. Nie inaczej było, kiedy Radzikowski postanowił pochwalić się rodzinnym zdjęciem, ze swoją partnerką oraz synem. Pod postem siłacza na Instagramie natychmiast pojawiła się masa komentarzy. 

Fani Krzysztofa Radzikowskiego natychmiast wyłapali ten szczegół. Wystarczyło jedno zdjęcie z rodziną

Sylwetka Krzysztofa Radzikowskiego nie od dziś wzbudza podziw internautów, którzy śledzą profil siłacza na Instagramie, jednak zupełnie inaczej prezentuje się on na tle swojej partnerki oraz syna. Kiedy tylko w sieci pojawiło się rodzinne zdjęcie gwiazdora Gogglebox TTV, fani zalali Radzikowskiego komentarzami wskazując, że ten naprawdę mocno schudł, co widać już na pierwszy rzut oka.

Wystarczyło jedno zdjęcie Krzysztofa Radzikowskiego z jego partnerką, aby fani zauważyli tę ogromną zmianę! Natychmiast to wyłapali

- Kylu ale ci się schudło - zauważył natychmiast jeden z fanów patrząc na ostatnie zdjęcie siłacza. - Ale chudzinka - wypalił kolejny z internautów pod zdjęciem gwiazdora Gogglebox TTV. Obecnie Krzysztof Radzikowski zbliża się powoli do 117 kilogramów i to jeszcze nie koniec jego metamorfozy. Jeszcze niedawno siłacz wnosił na wagę 150 kilogramów. 

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć rewanż Piechowiak - Radzikowski?
Krzysztof Radzikowski z partnerką i synem

i

Autor: Instagram/ krzysztofradzikowski screen Krzysztof Radzikowski z partnerką i synem
Najnowsze