obłędna metamorfoza

Nie do wiary, ile obecnie waży Krzysztof Radzikowski! Jeszcze niedawno miał 150 kg, a teraz... taka przemiana to marzenie wielu

2023-03-02 12:13

W ostatnim czasie Krzysztof Radzikowski mocno wziął się za zrzucanie wagi i konsekwentnie dzieli się efektami swojej pracy. Już jakiś czas temu sylwetka zawodnika FAME MMA oraz gwiazdor "Gogglebox. Przed telewizorem" TTV mogła wprawić internautów w osłupienie, ale to jeszcze nie koniec. Praca u Radzikowskiego idzie pełną parą i teraz może on pochwalić się kolejnym sukcesem. Okazuje się, że siłacz schudł jeszcze bardziej i jego waga ciągle leci w dół.

Od czasów, kiedy Krzysztof Radzikowski brał udział w zawodach dla najsilniejszych ludzi na świecie, zmieniło się naprawdę dużo. Wtedy siłacz mógł pochwalić się nie tylko ogromną siłą, ale również sporą tężyzną fizyczną. Dzisiejsza wersja gwiazdora "Gogglebox. Przed telewizorem" TTV to jednak zupełnie inny Krzysztof Radzikowski. Od jakiegoś czasu zawodnik FAME MMA publikuje na swoich profilach w mediach społecznościowych kolejne zdjęcia, na których chwali się niezwykle wyrzeźbioną sylwetką, jednak okazuje się, że to nie koniec pracy Radzikowskiego, który cały czas traci kolejne kilogramy. Teraz pochwalił się kolejnym sukcesem w tym aspekcie. 

Tyle obecnie waży Krzysztof Radzikowski! Siłacz i gwiazdor Gogglebox TTV nie spoczywa na laurach

Jeszcze kilka lat temu, Krzysztof Radzikowski wnosił na wagę aż 150 kilogramów, jednak obecnie liczba, którą widzi na wyświetlaczu urządzenia jest zupełnie inna. Dla wielu osób taka metamorfoza to jedynie niespełnione marzenie, jednak Krzysztof Radzikowski się nie zatrzymuje i cały czas schodzi z wagą w dół. Przed kilkoma tygodniami siłacz chwalił się, że waży 118 kilogramów, ale to również jest już nieaktualne. Zobaczcie, ile obecnie Krzysztof Radzikowski wnosi na wagę, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć walkę Radzikowski - Pudzianowski?
Najnowsze