Krzysztof Radzikowski

i

Autor: Instagram/ krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski

Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV już nie wytrzymał! Musiał powiedzieć to głośno, tak naprawdę wyglądała jego praca

2022-06-21 10:16

Krzysztof Radzikowski to nie tylko jedna z największych gwiazd programu "Gogglebox. Przed telewizorem" TTV, siłacz oraz zawodnik FAME MMA. "Radzik" w przeszłości pracował również jako nauczyciel wychowania fizycznego i teraz postanowił wprost powiedzieć, jak wygląda praca na takim stanowisku, odpowiadając fanom na ich wizję pracy w szkole. Radzikowski już nie wytrzymał.

Obecnie większość fanów Krzysztofa Radzikowskiego może kojarzyć go przede wszystkim z jego ostatnich zajęć, przed które zrobiło się o nim dość głośno. Oprócz brania udziału w zawodach dla najsilniejszych osób na świecie oraz występach w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" TTV i walce na FAME MMA, Radzikowski zajmował się również bardziej przyziemnymi sprawami, m.in. pracując fizycznie, czy... ucząc w szkole. Gdy ten fakt wyszedł na jaw pojawiły się głosy, że nauczyciele wcale nie mają ciężkiego życia, na co błyskawicznie zareagował Radzikowski udowadniając fanom, w jak ogromnym są błędzie.

NIE PRZEGAP: Niewiarygodne, jak Artur Szpilka wyglądał przed walką na KSW! "Szpila" pokazał wielki, okrągły brzuch. Złapiecie się za głowy

Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV szczerze o swojej pracy. Siłacz musiał powiedzieć do głośno

Siłacz postanowił przybliżyć internautom kulisy pracy w szkole oraz ujawnić, jak wyglądało jego życie w tym czasie oraz ile miał obowiązków, którymi musiał zajmować się w swoim wolnym czasie, przynosząc pracę do domu. Okazuje się, że praca nauczyciela wcale nie jest usłana różami, jak wielu osobom mogłoby się wydawać. Zwłaszcza praca nauczyciela wychowania fizycznego.

Kamil Stoch ukrywa to przed Thomasem Thurnbichlerem! Lider polskich skoczków uległ pokusie, ten uśmiech mówi wszystko

Zobaczcie, jaki tatuaż zrobił sobie Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV, klikając w galerię zdjęć poniżej

Krzysztof Radzikowski już nie wytrzymał! Tak naprawdę wyglądała jego praca, wszystko ujawnił

Radzikowski postanowił głośno powiedzieć, przez co musiał przechodzić latami, aby uświadomić fanom, że nie miał lekkiego życia pracując w szkole. - To nie jest 18 godzin roboty… Nauczyciel do dyspozycji dyrektora jest 40 godzin. Ja miałem weekendy zawalone sprawozdaniami, sprawdzeniem dzienników, sprawdzeniem zajęć i przygotowań, napisaniem kilku planów… Normalnie robotę trzeba przynosić do domu. - ujawnił Krzysztof Radzikowski w materiale na kanale "Strong Ekipa", który prowadzi razem z Dominikiem Abusem oraz Konradem Karwatem. 

Partnerka Krzysztofa Radzikowskiego z Gogglebox TTV trafiła do szpitala! Siłacz o wszystkim opowiedział, dramatyczne wyznanie

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć walkę Radzikowski - Pudzianowski?
Andrzej Kostyra podsumowuje KSW 71. Co dalej z karierą Szpilki i Różala
Najnowsze