Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV przeżył wielkie męki. Nie chciał o tym mówić, ale wszystko wyciekło

2021-04-18 18:30 Mateusz Sobiecki
Krzysztof Radzikowski w FAME MMA?
Autor: YouTube / ZRZUT EKRANU Krzysztof Radzikowski w FAME MMA?

Wielu fanów chciałoby zobaczyć Krzysztofa Radzikowskiego w sportach walki. Popularny strongman regularnie występuje w programie Gogglebox TTV, gdzie zyskał wielką popularność. Szybko przebił się do świadomości fanów programu, zdobywając sympatię widzów. Ostatnio opublikowano specjalne nagranie z siłaczem. Widać było na nim jak przeżywał trudne chwile. Wszystko pojawiło się w sieci! Czy to zwiastuje nadchodzące wyzwanie? Kibice byliby z pewnością zachwyceni.

Krzysztof Radzikowski zadebiutuje w MMA?

Nie ma chyba drugiej osoby, która tak mocno zyskała na programie "Gogglebox TTV"! Krzysztof Radzikowski to popularny strongman, który jest uwielbiany przez fanów telewizyjnego show. Już niedługo może czekać go kolejne wielkie wyzwanie! Czy "Radzik" zadebiutuje w jednej z freak-fightowych organizacji MMA? Nie można tego wykluczyć. Na kanale YouTube Grzegorza Szulakowskiego, zawodnika organizacji KSW, Radzikowski odbył specjalny trening. I zaprezentował się na nim fenomenalnie. Bardzo szybko rozumiał kolejne elementy tego sportu. "Szuli" był pod wrażeniem techniki Radzikowskiego i przyznawał, że jest przekonany, że ten miał już do czynienia ze sportami walki. "Radzik" nie tylko dobrze uderzał, ale także mądrze wyprowadzał kopnięcia. Dodając do tego jego siłę, z pewnością dobrze odnalazłby się w klatce. Pojawiły się nawet pierwsze nazwiska, z którymi mógłby się zmierzyć. Radzikowski przyznał jednak, że na razie tylko przyszedł potrenować. Na rywali czas jeszcze z pewnością przyjdzie!

Krzysztof Radzikowski stracił nadzieję, gdy zobaczył, co zrobił Mariusz Pudzianowski. Potem wydarzył się CUD. O co chodzi? Sprawdź szczegóły w galerii poniżej!

Radzikowski miał prawo być wycieńczony po treningu. Widać było po nim, że zadania przygotowane przez Szulakowskiego poważnie go zmęczyły. Razem z zawodnikiem KSW byli mocno zdziwieni, że kondycyjnie poradził sobie znakomicie. Wcześniejszymi treningami zbyt chętnie się nie chwalił. Czyżby była to zasłona dymna przed debiutem w MMA? Po tym nagraniu ofert z pewnością nie zabraknie!

Kim jest Krzysztof Radzikowski?

Krzysztof Radzikowski nie potrzebował wiele czasu, by podbić serca fanów programu Gogglebox TTV. W 2020 roku stał się ulubieńcem publiczności, dzięki wyjątkowemu poczuciu humoru i charyzmie. "Radzik" odnosił spore sukcesy w zawodach strongmanów. Zostawał wicemistrzem Polski oraz wicemistrzem Europy. Największy sukces odniósł w 2012 roku. Wtedy został mistrzem świata organizacji World Strongman Federation. W 2019 roku wygrał w Lidze Mistrzów strongmanów FIBO.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze