Krzysztof Radzikowski

i

Autor: Instagram Krzysztof Radzikowski

Krzysztof Radzikowski zdradził swoją pasję! Mało kto o tym wiedział, udał się tam z ukochaną

2022-05-17 14:02

Krzysztof Radzikowski wciąż czeka na swoją drugą szansę pokazania się w mieszanych sztukach walki. Gwiazda programu Gogglebox TTV regularnie trenuje, ale swój czas poświęca także rodzinie. Często publikuje on zdjęcia ze swoim małym synem, jednak tym razem postanowił rozerwać się nieco w stolicy ze swoją ukochaną. Okazało się, że Radzikowski ma całkiem ciekawe zainteresowania, którymi rzadko się chwali!

Krzysztof Radzikowski przez długi czas był związany ze sportem startując w zawodach strongman. Choć dyscyplinę tę porzucił już jakiś czas temu, to wciąż bardzo dużo trenował na siłowni. W końcu postanowił spróbować swoich sił także w nieco innej aktywności – gwiazdor programu Gogglebox stacji TTV rozpoczął treningi MMA, zrzucił sporo zbędnych kilogramów, popracował nad wydolnością i w końcu podpisał kontrakt z federacją FAME MMA. Jego debiut, choć przegrany, został doceniony przez fanów, którzy czekają na kolejne występy „Radzika”. Tymczasem były strongman korzysta z uroków życia. Ostatnio pochwalił się na swoim profilu na Instagramie, jak spędza wolny czas ze swoją ukochaną, przy okazji zdradzając jedną ze swoich pasji.

Laluna kompromituje się tłumaczeniami po porażce na FAME 14! Mocna odpowiedź Jaroniewskiej

Tak Krzysztof Radzikowski spędza czas z ukochaną. Pokazał zdjęcie z PGE Narodowego

Jako że Krzysztof Radzikowski sam jest sportowcem, trudno dziwić się, że interesuje się różnymi dyscyplinami. Teraz pokazał on wyjątkowe zdjęcie na swoim profilu na Instagramie. Razem z ukochaną, Michaliną Pyszkiewicz, „Radzik” wybrał się na PGE Narodowy. Fotka jest o tyle nietypowa, że były strongman bardzo rzadko pozuje do zdjęć ze swoją partnerką. Co więcej, mało kto wiedział, że Radzikowski jest fanem żużla!

Dramat rywala Błachowicza. Po kontuzji zwijał się z bólu na macie, ta diagnoza będzie jak wyrok?

Gwiazda FAME MMA udała się bowiem ze swoją ukochaną na zawody Speedway Grand Prix które w miniony weekend odbywały się w Warszawie na PGE Narodowym. Radzikowski rzadko udostępnia tego typu zdjęcia i fani raczej nie mieli okazji oglądać go na trybunach torów żużlowych. Po minach można wnioskować, że para świetnie bawiła się na żużlowym Grand Prix.

Konrad Karwat zdradza, kto jest większym wariatem: Radzikowski czy Abus z Gogglebox
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze