KSW 53: Mariusz Pudzianowski poznał rywala. To POTĘŻNY wojownik

2020-02-24 19:15 MC, Materiały prasowe
Mariusz Pudzianowski vs Quentin Domingos
Autor: Materiały prasowe Mariusz Pudzianowski kontra Quentin Domingos na KSW 53

Po raz pierwszy od lat Mariusz Pudzianowski może być mniejszy od swojego rywala w klatce KSW. Najsilniejszy człowiek na świecie zmierzy się na gali KSW 53 w Łodzi z potężnym Francuzem Quentinem Domingosem. To starcie będzie jednym z głównych pojedynków gali, która 21 marca odbędzie się w Atlas Arenie.

- Pytacie się, kto będzie moim przeciwnikiem. Ja już wiem mniej więcej, kto nim będzie. Nie moją rolą jest ogłaszanie tego, więc włodarze KSW ogłoszą, kto tym przeciwnikiem będzie, ale tylko podpowiem, że na pewno będzie to duży, wielki chłop moich gabarytów - mówił kilkanaście dni temu "Pudzian".

Mierzący 190 centymetrów wzrostu i ważący blisko 120 kilogramów Domingos w Łodzi zadebiutuje w KSW. "Ruskov", bo taki pseudonim nosi reprezentant Trójkolorowych, walczy od 2018 roku i ma już na koncie pięć zwycięstw. Mieszkający w miejscowości Comines zawodnik wszystkie wygrane zanotował przed czasem, z czego czterokrotnie nokautował rywali w pierwszej rundzie.

Pudzianowski wraca do klatki po zwycięstwie na pierwszej gali KSW w Chorwacji. Na KSW 51 w Zagrzebiu zawodnik z Białej Rawskiej zmierzył się z Erko Junem i pokonał Bośniaka w drugiej odsłonie. Były strongman do tej pory pięciokrotnie walczył na galach KSW w Łodzi, z czego trzykrotnie w najważniejszych starciach wieczoru i trzykrotnie cieszył się z wygranej.

Najnowsze