Sebastian Rajewski vs Armen Stepanyan

Autor: KSW Sebastian Rajewski vs Armen Stepanyan

KSW 54: Rajewski - Stepanyan. Pełna dominacja! Skrót walki Rajewski - Stepanyan [WIDEO]

2020-08-29 20:39

Sebastian Rajewski (9-5, 4 KO) pokonał Armena Stepanyana (6-4, 3 KO, 2 SUB) w walce, która otworzyła galę KSW 54. Przewaga zawodnika z Płocka nie podlegała żadnej dyskusji, dzięki czemu wygrał jednogłośnie na punkty. Dla jednego i drugiego był to pierwszy występ pod szyldem KSW.

Sebastian Rajewski był na fali wznoszącej przed pojedynkiem na KSW 54. Wygrał cztery poprzednie pojedynki w imponującym stylu, z czego trzy kończył przez nokaut i za każdym razem posyłał rywala na deski wysokim kopnięciem. Armen Stepanyan na co dzień trenuje w uznanym klubie UFD Gym wspólnie z mistrzami KSW w wadze półśredniej i koguciej, czyli Roberto Soldiciem oraz Antunem Raciciem. 24-latek ma za sobą bardzo bogatą karierę amatorską, jak również wiele medali najważniejszych zawodów grapplingowych nad Wisłą. Na początku kariery MMA zanotował serię czterech wygranych przed czasem. W ostatnich dwóch starciach Stepanyan dołożył do rekordu kolejne zwycięstwa.

KSW 54: Wyniki gali. Kto wygrał?

W walce na KSW 54 Rajewski często starał się atakować wysokimi kopnięciami. Cały pojedynek toczył się głównie w stójce i przewaga zawodnika z Płocka rosła z minuty na minutę. Stepanyan tylko się bronił, chociaż od czasu do czasu próbował trafić rywala. Ostatecznie, Rajewski wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów. - Marzyłem o nokaucie - powiedział po zakończeniu pojedynku.

Skrót walki Rajewski - Stepanyan

Autor: Polsat Sport Skrót walki Rajewski - Stepanyan Link: Skrót walki Rajewski - Stepanyan