KSW 71 KIEDY? Gala KSW 71 kiedy DATA TERMIN. Debiut Szpilki kiedy i o której? Kiedy gala KSW 71 godzina, data

i

Autor: Instagram/KSW KSW 71 KIEDY? Gala KSW 71 kiedy DATA TERMIN. Debiut Szpilki kiedy i o której? Kiedy gala KSW 71 godzina, data

KSW 71 KIEDY? Gala KSW 71 kiedy DATA TERMIN. Debiut Szpilki kiedy i o której? Kiedy gala KSW 71 godzina, data

2022-06-16 22:08

KSW 71 KIEDY? Gala KSW 71 kiedy DATA TERMIN. Debiut Szpilki kiedy i o której? Kiedy gala KSW 71 godzina, data. Federacja KSW nie zwalnia tempa! Zgodnie z zapowiedziami, największa polska organizacja MMA przeprowadza przynajmniej jedną galę miesięcznie. Dlatego już w czerwcu fani sportów walki będą świadkami pasjonującej gali KSW 71 w Toruniu. W poniższym artykule dowiesz się, kiedy KSW 71. Gala KSW 71 kiedy DATA TERMIN.

KSW 71 KIEDY? Gala KSW 71 kiedy DATA TERMIN

Fani MMA dopiero co pasjonowali się jubileuszową galą KSW 70, a już wkrótce kolejne emocje. Po wspaniałym zwycięstwie Mariusza Pudzianowskiego nad Michałem Materlą emocje wciąż buzują. Brutalny nokaut "Pudziana" na legendzie KSW przeszedł do historii, ale w Toruniu szansę otrzymają inni znakomici zawodnicy. Włodarze przygotowali 9 znakomitych pojedynków, a kibice będą mieli na co patrzeć. W walce wieczoru Marian Ziółkowski będzie bronił tytułu w kategorii lekkiej przeciwko Sebastianowi Rajewskiemu, jednak już wcześniej dojdzie do fantastycznych starć. Do oktagonu KSW wraca Marcin Różalski, a federacja po raz pierwszy w historii przeprowadzi walkę na zasadach innych niż MMA! "Różal" zawalczy z Errolem Zimmermanem w K-1 w małych rękawicach. W klatce pojawi się też m.in. Borys Mańkowski, a fani nie mogą doczekać się debiutu Artura Szpilki.

Don Kasjo odgraża się Arturowi Szpilce! Bardzo mocna deklaracja, „Szpila” będzie chciał go za to „skarcić”?

Kiedy gala KSW 71 godzina, data. Debiut Szpilki kiedy i o której?

"Szpila" zadebiutuje w MMA właśnie podczas KSW 71. Stoczy długo wyczekiwany rewanż z Sergiejem Radczenką, którego pokonał w 2020 roku w boksie. Tamten werdykt wywołał jednak mnóstwo kontrowersji, a tym razem zawodnicy zmierzą się w mieszanych sztukach walki. Nic dziwnego, że czerwcowa gala wywołuje ogromne emocje, bowiem karta walk jest naprawdę mocna. Przecież wspomniany wcześniej Mańkowski, lider rankingu kategorii lekkiej, stoczy walkę z liderem dywizji piórkowej - Danielem Torresem. Do tego zaplanowano 5 innych świetnych pojedynków, więc jedno jest pewne. W Toruniu będą prawdziwe grzmoty!

Szpilka z Radczenko stoczą nie jeden, a dwa pojedynki! Zawarli dżentelmeńską umowę

Gala KSW 71 odbędzie się w sobotę, 18 czerwca. Początek gali zaplanowano na godzinę 19:00. Miejscem zmagań zawodników będzie Arena Toruń. Artur Szpilka stoczy szóstą walkę, czyli czwartą od końca. Nie powinien pojawić się w klatce przed 21:00. Transmisja z KSW 71 będzie dostępna w płatnej platformie streamingowej Viaplay. Z kolei darmową relację NA ŻYWO przeprowadzi portal sport.se.pl!

Sonda
Będziesz oglądał galę KSW 71?
Marcin Różalski do bólu szczery przed KSW 71: Płacę haracz za dawne grzechy | Andrzej Kostyra
Najnowsze