KSW 75 O KTÓREJ GODZINIE? Gala KSW 75 KIEDY walka Ruchała - Stasiak o której KSW 75 dzisiaj 14.10 DATA, GODZINA

i

Autor: KSW KSW 75 O KTÓREJ GODZINIE? Gala KSW 75 KIEDY walka Ruchała - Stasiak o której KSW 75 dzisiaj 14.10 DATA, GODZINA

Wielkie święto MMA

KSW 75 O KTÓREJ GODZINIE? Gala KSW 75 KIEDY walka Ruchała - Stasiak o której KSW 75 dzisiaj 14.10 DATA, GODZINA

2022-10-14 12:24

KSW 75 O KTÓREJ GODZINIE? Gala KSW 75 KIEDY walka Ruchała - Stasiak o której KSW 75 dzisiaj 14.10 DATA, GODZINA. Przed fanami MMA w Polsce wyjątkowy weekend. W ciągu dwóch dni dwie największe organizacje w kraju zorganizują swoje gale. Wielkie święto mieszanych sztuk walki rozpocznie się od gali KSW 75 w Nowym Sączu. Poniżej dowiesz się, kiedy dokładnie odbędzie się KSW 75. KSW 75 O KTÓREJ GODZINIE?

KSW 75 O KTÓREJ GODZINIE? Gala KSW 75: Ruchała - Stasiak KIEDY

KSW zgodnie z planem organizuje galę w każdym miesiącu, więc październik nie jest wyjątkiem. Tym razem federacja Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego zawita do Nowego Sącza, gdzie w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego odbędzie się gala KSW 75. Fani MMA przyzwyczaili się, że największe wydarzenia organizowane są zazwyczaj w sobotę, jednak tym razem włodarze postanowili zorganizować galę w piątek. W związku z tym już 14 października kibice będą świadkami emocjonujących pojedynków. Mimo że w ostatniej chwili z karty walk wypadł pierwotny main event, KSW 75 zapowiada się pasjonująco. Do klatki po kilkumiesięcznej przerwie powróci Tomasz Narkun, a w walce wieczoru dojdzie do starcia na szczycie wagi piórkowej - Robert Ruchała vs Damian Stasiak.

O której godzinie KSW 75 DZISIAJ 14.10 DATA, GODZINA

Ostatecznie w Nowym Sączu odbędzie się 8 walk, a emocje rozpoczną się już w starciu otwarcia, gdyż do oktagonu wejdą kobiety - Adrianna Kreft i Petra Castkova. Wielu kibiców czeka na kolejny występ Adama Soldaeva, przed którym trudna przeprawa z Oleksiejem Polishchukiem. KSW 75 jest też miejscem powrotu Tomasza Narkuna po utracie pasa w kategorii półciężkiej w styczniu tego roku. Były mistrz spróbuje odbudować pozycję w walce z Henrique da Silvą. W co-main evencie dojdzie do kolosalnego starcia Daniela Omielańczuka z Michalem Martinkiem, a całe wydarzenie zamkną wspomniani Ruchała i Stasiak.

Gala KSW 75 odbędzie się w piątek, 14 października, o godzinie 19:00. Transmisja będzie dostępna w płatnej usłudze streamingowej Viaplay. Darmową relację na żywo przeprowadzi portal sport.se.pl! Serdecznie zapraszamy!

Sonda
Będziesz oglądać KSW 75?
Szef KSW o Pudzianowski - Khalidov: NAJDROŻSZA WALKA W HISTORII?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze