KSW 98 Relacja na żywo dzisiaj 14.09.2024 wyniki

Autor: Instagram / KSW KSW 98 Relacja na żywo dzisiaj 14.09.2024 wyniki

XTB KSW 98

Paczuski nokautuje Zerhouniego w pierwszej minucie walki! Szalona walka wieczoru na KSW 98

2024-09-14 23:26

KSW szykuje się powoli do wielkiego wydarzenia i jubileuszowej, setnej gali. Jednak zanim do niej dojdzie, czekają nas dwie poprzedzające ją gale. Jedną z nich jest właśnie XTB KSW 98, na którym nie zobaczyliśmy żadnej walki o pas, ale mimo to emocji nie brakowało. Leśko wygrał z Humburgerem mimo wzięcia walki dzień przed galą, Krzysztof Głowacki przegrał w swojej drugiej walce na KSW, a prawdziwie szaloną, choć krótką walkę obejrzeliśmy w walce wieczoru. Paczuski i Zerhouni poszli na wymianę ciosów od pierwszych sekund, obaj słaniali się na nogach, ale w końcu to Paczuski trafił mocniej, Zerhouni padł na matę i tam został dobity przez Polaka.

XTB KSW 98

Witamy w relacji na żywo z gali XTB KSW 98. Start wydarzenia o godzinie 19:00, bądźcie z nami!

Rusza XTB KSW 98! Przed pierwszymi walkami czeka nas oczywiście krótkie studio. Początkowe starcia będziemy odnotowywać dla państwa tylko wynikami.

Przed nami pierwsza walka, Kacper Fornalski vs Aleksander Budziłek.

Koniec! Fornalski "udusił" Budziłka w pierwszej rundzie!

Przed nami kolejna walka - Borys Borkowski vs Steven Krt.

Koniec! Krt bezlitośnie obija Borkowskiego i sędzia postanowił zakończyć męczarnie Polaka, przerywając walkę w drugiej rundzie!

Kolejna walka! Mariusz Joniak vs Islam Djabrailov.

KONIEC! Djabrailov poddał Joniaka dźwignią na kolano!

Przed nami kolejna walka - Daniel Skibiński vs Leonardo Damiani.

Pierwsza walka na pełnym dystansie. Skibiński wygrał niejednogłośną decyzją sędziów!

Przed nami kolejna walka - Zuriko Jojua vs Werlleson Martins

Koniec! Jojua wygrywa z Martinsem na punkty!

Przed nami kolejna walka! Artur Szczepaniak vs Krystian Kaszubowski.

KOOOOONIEEEEC! Szczepaniak poddał Kaszubowskiego w pierwszej rundzie!

Przed nami bardzo interesująca walka - Krzysztof Głowacki vs Dawid Kasperski. To pierwsza walka Głowackiego od spektakularnego nokautu na PGE Narodowym na Patryku Tołkaczewskim.

Runda I

Zaczęli!

Runda I

Kasperski zaczął od początku mocno kopać po nogach Krzysztofa Głowackiego, aby jak najszybciej obniżyć jego mobilność. Główka zaczął to odczuwać, ale Kasperski też zaczął odczuwać coraz częstsze i celniejsze ciosy pięściami swojego rywala. Po jednej z kombinacji Kasperski wszedł w klincz i przyparł Głowackiego do siatki, gdzie próbował obijać go z bliska kolanami. Za długo jednak nic się nie działo i sędzia Jarosz wrócił walkę do środka. Na sam koniec Krzysztof Głowacki... sprowadził swojego przeciwnika do parteru!

Runda II

Głowacki zaczął coraz mocniej ganiać przeciwnika po klatce. Celował to na głowę, to na korpus i Kasperski coraz bardziej musiał respektować te ciosy, a coraz mniej miał okazję odgryzać się rywalowi kopnięciami. W połowie rundy Głowacki popełnił błąd, bo próbował kopnąć Kasperskiego, ale ten przechwycił nogę pięściarza i obalił go na matę! "Główka" zdołał się jednak w kilkanaście sekund wyrwać z niekorzystnej sytuacji i walka wróciła do stójki. Na minutę przed końcem Głowacki trafił dobrym lewym sierpem i Kasperski coraz mocniej cofał się przed przeciwnikiem, nie potrafił wstrzelić się z kopnięciami tak, jak robił to w pierwszej rundzie. Na sam koniec Głowacki znów spróbował sprowadzenia, ale tym razem mu się to nie udało.

Runda III

Początek trzeciej rundy przypominał nieco pierwszą, gdzie Kasperski znów lepiej radził sobie z polowaniem na nogi Głowackiego, jednak ten zdawał się aż tak na to nie zwracać uwagi i po prostu parł do przodu, polując na kolejne ciosy pięściami na głowę i korpus rywala. Kasperski próbował też mieszać, próbować wyższych kopnięć, jednak i tym nie potrafił zatrzymać marszu Głowackiego do przodu. Obaj jeszcze próbowali coś wskórać, ale ostatecznie nie widzieliśmy większych akcji. O wszystkim zdecydują sędziowie.

Jednogłośną decyzją sędziów wygrywa Dawid Kasperski!

Przed nami ósma walka - Bartosz Leśko vs Dominik Humburger. Przypomnijmy, że wcześniej z Humburgerem miał walczyć Bohdan Gnidko, ale nie został dopuszczony do walki przez lekarzy.

Runda I

Zaczęli!

Runda I

Humburger próbował obalić Leśkę, ale zdołał go tylko dopchnąć do siatki. Po chwili Polak odwrócił się i to on dociskał swojego rywala, choć to również nie trwało długo i panowie dość szybko wrócili na środek klatki. Leśko "sprzedał" rywalowi parę niezłych kopnięć, a pod siatką potrafił jeszcze zrewanżować mu się kolanem za mocny cios, który sam przyjął. Pod koniec rundy Humburger próbował jeszcze sprowadzenia, jednak znów mu one nie wyszło. Na około pół minuty przed końcem to Leśko próbował obalić, ale i ta próba była nieudana.

Runda II

Minuta wymiany z obu strony, po niej Humburger spróbował znów przypchnąć rywala do siatki, jednak ten szybko uciekł. Po chwili Leśko dobrze obalił Humburgera szukał nawet kimury, lecz Czech, będąc bardzo silnym, zdołał się z tego wyrwać po kilkudziesięciu sekundach. Na półtorej minuty przed końcem Leśko trafił sierpem, później jeszcze poprawił frontem na głowę i zaczął okładać rywala! Po chwili Polak jeszcze obalił przeciwnika i zaczął obijać go z góry. HUmburger zdołał wstać, ale zaraz potem Leśko znów go położył i tłukł go na głowę zza pleców. Niestety, Polakowi zabrakło czasu, aby wykończyć Czecha.

Runda III

Na początku rundy Humburger ruszył do przodu, ale Leśko przetrwał atak rywala, złapał go w pół i obalił na matę! Nie miał jednak siły, by go utrzymać w tej pozycji i Czech zdołał wstać, a nawet przypchnąć przeciwnika do siatki. Walka wyraźnie zwolniła Humburger przez dłuższy czas dociskał Polaka do siatki, nie potrafił jednak zrobić z tego czegoś więcej. Leśko wyrwał się rywalowi na około 2 minuty przed końcem i obaj wrócili na środek. Na minutę przed końcem wrócili pod siatkę, ale na krótko. W samej końcówce więcej było klinczu i przepychania się pod siatką, niż walki. Jeszcze na koniec Leśko trafił łokciem, ale nie znokautował rywala. Znów zdecydują sędziowie!

Jednogłośną decyzją sędziów wygrał Bartosz Leśko! Przypomnijmy, że Leśko przyjął walkę z Humburgerem... wczoraj i wygrywa!

Lada moment start przedostatniej walki tego wieczoru: Damian Piwowarczyk vs Marcin Wójcik.

Runda I

Zaczęli!

Runda I

KOOOOONIEEEEEC! Zaczęło się od wymiany ciosów na środku maty i badania się z obu strony. W pewnej chwili jednak Piwowarczyk trafił czystym ciosem i Wójcik poleciał do tyłu! Piwowarczyk nie bardzo wiedział, czy chce dobić rywala pięściami, czy go dusić i przez to stracił cenny czas i Wójcik odzyskał rezon, wszedł mu za plecy i szukał duszenia. Piwowarczyk najpierw uciekł, ale drugiego duszenia już nie zdołał zrzucić i to Wójcik wygrywa!

Przed nami już tylko walka wieczoru - Radosław Paczuski vs Laid Zerhouni.

Runda I

Zaczynamy walkę wieczoru gali XTB KSW 98!

Runda I

KOOOOOONIEEEEEEEC! Ależ walka od samego początku! Paczuski ruszył na rywala, trafił go parę razy, ale ten szybko się otrząsnął i zaczął obijać Paczuskiego! Polak zdołał uciec, walnął potężnie rywala, który zaczął tańczyć na nogach, Polak ruszył więc do przodu, zaczął okładać z góry leżącego na ziemi rywala i sędzia musiał to przerwać! CO TO BYŁA ZA MINUTA WALKI!

To już koniec gali XTB KSW 98, dziękujemy za uwagę i zapraszamy na inne relacje na żywo na sport.se.pl. Do zobaczenia!

KSW 98 cierpi na podobny problem, jak gale poprzedzające XTB KSW Colosseum 2 – trudno jest znaleźć wielkie gwiazdy do karty walk, jeśli ich walki zaplanowane są na zbliżające się wielkie wydarzenie. Teraz takim wydarzeniem będzie setna gala KSW, która zbliża się wielkimi krokami, dlatego też ciężko o wielkie walki mistrzowskie na XTB KSW 98, która odbędzie się już dziś, 14 września, w Lubinie. Z pewnością wielu fanów zmartwi fakt, że na gali nie zobaczymy Bohdana Gnidki, który w ostatniej chwili wypadł z walki z Dominikiem Humburgerem, ponieważ nie został dopuszczony do walki przez lekarzy KSW. W jego miejsce wskoczył Bartosz Leśko. Ale mimo to na gali XTB KSW 98 nie zabraknie emocji. Kibice ciekawi są, jak zaprezentuje się Krzysztof Głowacki, który na PGE Narodowym znokautował Patryk Tołkaczewskiego uderzeniem z dołu, będąc na plecach w parterze. Oprócz tego w klatce pojawią się tacy zawodnicy jak Kaszubowski, Piwowarczyk, Szczepaniak, Jojua czy Paczuski. Ten ostatni w walce wieczoru zmierzy się z Laidem Zerhounim.