Mariusz Pudzianowski, Artur Szpilka

i

Autor: Tomasz Radzik SE Mariusz Pudzianowski, Artur Szpilka

pudzian vs szpilka

KSW odpaliło prawdziwą bombę! Hitowa walka potwierdzona. Pudzianowski i Szpilka zmierzą się na XTB KSW Colosseum 2

2023-03-08 17:16

O potencjalnej walce Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką mówiło się już momentu, kiedy "Pudzian" przegrał swój ostatni pojedynek z Mamedem Khalidovem i jasne było, że starcie to wisi w powietrzu, gdy obaj zawodnicy zaczęli zaczepiać się w mediach społecznościowych podgrzewając atmosferę. Teraz fani otrzymali oficjalnej potwierdzenie. Podczas gali XTB KSW Colosseum 2 na PGE Narodowym dojdzie do wielkiej walki Pudzianowski - Szpilka!

Kiedy tylko włodarze federacji KSW postanowili ogłosić, że w czerwcu dojdzie do kolejnej gali organizowanej przez federację na PGE Narodowym, fani od razu mogli zakładać, że karta walk XTB KSW Colosseum 2 będzie naprawdę okazała i będziemy świadkami potężnych zestawień godnych tak ogromnego wydarzenia. Sam Martin Lewandowski nie ukrywał, że będzie to najdroższa gala organizowana przez federację KSW i można było wyczekiwać ogłoszenia pierwszych walk, w tym pojedynku Pudzianowskiego ze Szpilką.

Pudzianowski zmierzy się ze Szpilką podczas XTB KSW Colosseum 2! Hitowe starcie potwierdzone

Walka Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką żyła w przestrzeni medialnej od dłuższego czasu. Panowie wymieniali się między sobą żartobliwymi uszczypliwościami i sugerowali, że konfrontacja zbliża się wielkimi krokami. Podczas XTB KSW Colosseum 2 na PGE Narodowym fani zobaczą jej finał i właśnie otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie tego emocjonującego zestawienia.

KSW odpaliło prawdziwą bombę! Hitowa walka potwierdzona. Pudzianowski i Szpilka zmierzą się na PGE Narodowym

Przed oficjalnym ogłoszeniem walki Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką na gali XTB KSW Colosseum 2, fani otrzymali informację, że na PGE Narodowym dojdzie również do kolejnej walki Mameda Khalidova. Na razie jednak nie wiadomo, z kim przyjdzie zmierzyć się jednej z legend federacji KSW, jednak można zakładać, że nie będzie to pierwszy lepszy rywal. 

Sonda
Kto wygra walkę Pudzianowski - Szpilka?
Listen on Spreaker.
Najnowsze