Artur Szpilka

i

Autor: KSW / Materiały prasowe Artur Szpilka

MMA

KSW w końcu to ogłosiło. Wielki pojedynek z udziałem Artura Szpilki, poleje się krew

2024-02-24 19:44

To będzie wielki hit XTB KSW 94. Już 11 maja w gdańskiej Ergo Arenie zmierzą się Artur Szpilka i Arkadiusz Wrzosek. Federacja właśnie oficjalnie ogłosiła ich pojedynek. O tytuł zawalczą również Robert Ruchała i Patryk Kaczmarczyk.

Znamy kolejne wielkie plany KSW. 11 maja w trójmiejskiej Ergo Arenie odbędzie się gala XTB KSW 94, w której zmierzą się Arkadiusz Urzosek i Artur Szpilka. Na karcie znajdzie się również walka o tymczasowy pas wagi piórkowej pomiędzy Robertem Ruchałą i Patrykiem Kaczmarczykiem

Dla Arkadiusza Wrzoska (4-0-0 MMA) będzie to piąta zawodowa walka w MMA. Wszystkie dotychczasowe stoczył pod szyldem KSW, debiutując w sierpniu 2022 roku i zasypując w trzeciej rundzie Tomasza Sararę. W kolejnych walkach pokonał Tomasa Moznego (decyzja), Bogdana Stoic (poddanie) i znokautował Ivana Vitasovica w 55 sekund.

ZOBACZ: Mateusz Borek zdradził, jak Tomasz Adamek spędza ostatnie chwile przed walką. Kibice mogą się nieźle zdziwić

Artur Szpilka (3-0-0 MMA) będzie walczył po raz czwarty na zasadach MMA. W swojej debiutanckiej walce na KSW 71 pokonał w drugiej rundzie Siergieja Radczenkę, następnie z powodu kontuzji przeciwnika zwyciężył Denisa Załęckiego na HIGH League 4, w czerwcu 2023 roku na KSW 83 w drugiej rundzie rywalizacji posłał na deski Mariusza Pudzianowskiego.

Szpilka punktuje Adamka przed walką z Mamedem Khalidovem | Andrzej Kostyra
Najnowsze