Jan Błachowicz

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Jan Błachowicz

Kuriozalne słowa amerykańskiej gwiazdy UFC: "Ukraina powinna paść na kolana", Błachowicz odpowiada

2022-03-01 12:36

Niemal cały świat sportu jednoczy się i solidaryzuje z Ukraińcami podczas rosyjskiej inwazji na ich kraj. Niestety, nie brakuje tych, którzy z niezrozumiałych powodów popierają wojnę prowadzoną przed Władimira Putina. Gwiazdor UFC Sean Strickland użył kuriozalnych słów, twierdząc, że Ukraina... powinna paść na kolana przed Rosją... Te obrzydliwe słowa skomentował szybko Jan Błachowicz, były mistrz UFC.

Paskudne, obrzydliwe słowa padają z ust przeróżnych sportowców, którzy zabierają głos w sprawie wojny w Ukrainie i napaści Rosji. Większość zawodników otwarcie krytykuje całą sytuację, ale osób stających po drugiej stronie, niestety, nie brakuje! Wśród nich znalazł się amerykański zawodnik organizacji UFC, Sean Strickland. Ten użył brzydkich określeń w stosunku do Ukraińców!

Szokujące słowa gwiazdy UFC: Ukraina powinna paść na kolana

- Ukraina powinna paść na kolana i zostać Rosją. Wiem, że jest do dupy i tak, możecie wygrać. Czy naprawdę chcecie zostać nowym Afganistanem na następne 30 lat? Nie twierdzę, że to w porządku. To co ciężko przełknąć wyjdzie na dobre - napisał na Twitterze Sean Strickland, wzbudzając wielkie kontrowersje.

NIE PRZEGAP! Zbigniew Boniek nie powstrzymał się w programie na żywo! Przejechał się po Putinie, mocne porównanie

Sonda
Czy uważasz, że słowa Seana Stricklanda to skandal?

Po kilku minutach i ostrej krytyce Strickland napisał kolejny tweet. - OMG, Sean powiedział ”paść na kolana” tak, pi*****ni idioci. Wy jedynie będziecie siedzieć z telefonami i tweetować. Któryś z was, d****e chwyci za strzelbę? Zastrzelicie Rosjan z apartamentów, podczas gdy rodzina mieszkająca pod wami umiera?! Nie - przyznał.

Błachowicz odpowiada na słowa Stricklanda

Jan Błachowicz nie wytrzymał i szybko zareagował na ten wpis amerykańskiego zawodnika UFC. - Aby na pewno? Tak łatwo jest oddać komuś czyjąś niepodległość... Historia wschodniej Europy jest pełna cierpienia i zmagań. Ukraina - jako kraj i jako naród - przetrwała wiele. Ich opór jest zrozumiały i godny podziwu. Wolność - odpowiedział.

NIE PRZEGAP! Gwiazda FAME MMA martwi się o ukochanego. Towarzyszy jej duży strach i ogromna niepewność w obliczu wojny

121466 Trener Błachowicza skwitował porażkę byłego mistrza UFC | Andrzej Kostyra
Najnowsze