Alistair Overeem, Martin Lewandowski, Arkadiusz Wrzosek

i

Autor: Instagram Alistair Overeem, Martin Lewandowski, Arkadiusz Wrzosek

Overeem w KSW?

Legenda UFC trafi do KSW? Pojawił się już w Polsce! Szef organizacji zabrał głos

2022-11-06 22:59

Organizacja UFC to marzenie każdego zawodnika MMA na świecie. Niewielu może jednak do niej trafić. Jeszcze mniejsze grono zostaje ikonami tudzież legendami federacji. Do tego grona należy Alistair Overeem, który bił się z najlepszymi zawodnikami na świecie. Czy trafi do KSW i zmierzy się w walce o pas z Philem De Friesem? Głos w tej sprawie zabrał jeden z szefów KSW, Martin Lewandowski.

Alistair Overeem miał już okazję pojawić się na gali organizacji KSW w Toruniu, gdy w klatce debiutował Artur Szpilka. Holenderska ikona sportów walki wspierała w przygotowaniach jednego z zawodników polskiej organizacji, Arkadiusza Wrzoska, gdy ten szykował się do walki z Tomaszem Sararą. Na Torwarze się jednak ostatecznie nie pojawił. Czy może przyjechać na KSW w nowej roli – zawodnika?

Pudzianowski publicznie zaczepił Khalidova. Po tych słowach reakcja Mameda mogła być tylko jedna, wszystko widać

Alistair Overeem w KSW? Szef organizacji Martin Lewandowski zabrał głos

Martin Lewandowski, Arkadiusz Wrzosek i Alistair Overeem spotkali się w Warszawie. Mistrz KSW w wadze ciężkiej nie czekał długo i skomentował tę fotografię. - Ściągnij Ubereema, szefie – pisał De Fries. Współwłaściciel organizacji Martin Lewandowski odpowiedział niemal momentalnie. - Pracujemy nad tym – stwierdził.

Czy to znaczy, że już niedługo zobaczymy w klatce KSW Alistaira Overeema? Przekonamy się w najbliższym czasie!

Kim jest Alistair Overeem? Bilans, walki

Alistair Overeem to jedna z ikon organizacji UFC. W MMA stoczył 67 walk, z których wygrał aż 47. Mierzył się z najlepszymi zawodnikami w historii – Brockiem Lesnarem, Mirko Cro Copem, Markiem Huntem, Vitorem Belfortem, Fabricio Werdumem i wieloma, wieloma innymi.

Łukasz "Juras" Jurkowski zawalczy we freak-fightach? Otwarcie o propozycjach, które dostał!

Ostatnie starcie w UFC toczył z Aleksandrem Wołkowem. W lutym 2021 roku przegrał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie.

W październiku 2022 roku bił się na gali GLORY z Badrem Harim. Pokonał go przez jednogłośną decyzję sędziów. W ten sposób dopełnił trylogii, wygrywając drugi raz z Marokańczykiem.

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Mateusz Gamrot chce walki z byłym mistrzem UFC! Wylicza błędy po porażce
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze