Mamed Khalidov rozbił Mariusza Pudzianowskiego na KSW 77

i

Autor: KSW

Mocna reakcja

Łukasz "Juras" Jurkowski pocieszył Mariusza Pudzianowskiego. Uderzył w "kibiców" po walce z Mamedem Khalidovem

2022-12-20 9:20

Gala XTB KSW 77 przeszła do historii. Mamed Khalidov pokonał Mariusza Pudzianowskiego już w pierwszej rundzie przez techniczny nokaut. Pojedynek zakończył się przed upływem dwóch minut. "Pudzian" był ostro krytykowany przez internautów. Ostro odniósł się do tej sytuacji Łukasz "Juras" Jurkowski. Uderzył w hejterów bez litości.

Łukasz "Juras" Jurkowski z pierwszych rzędów oglądał walkę Mariusz Pudzianowski - Mamed Khalidov na gali XTB KSW 77. Wielu fanów łapało się za głowy, gdy Khalidov obalił byłego najsilniejszego mężczyznę świata, a następnie wykończył starcie ciosami w parterze. Ostrych komentarzy nie brakowało pod adresem "Dominatora", którego niektórzy oskarżali o ustawkę.

Oto kolejny rywal Mameda Khalidova?! Rzucił mu wyzwanie, szczery apel do KSW. Kibice byliby w siódmym niebie

"Juras" pocieszył Pudzianowskiego. Uderzył w kibiców po XTB KSW 77

Pudzianowski został pocieszony przez inną ikonę organizacji KSW za pośrednictwem mediów społecznościowych. Niewykluczone, że panowie rozmawiali ze sobą także w gliwickiej Arenie, ale szczegółów ewentualnego spotkania nie poznaliśmy.

- Łaska kibica na pstrym koniu jeździ. Jeden i drugi przerobili to wiele razy. Noszeni na rękach, wielbieni. Po słabszym występie mieszani z błotem. Tak teraz dzieje się z Mariuszem Pudzianowskim. Niby można się do tego przyzwyczaić, olać ale tak po ludzku po prostu nie głupio Wam „kibice sukcesu”? - zaczął tyradę Jurkowski.

Ważne słowa o walce Pudzianowski - Szpilka! Dyrektor sportowy KSW nawiązał do freak fightów

Jurkowski: Mamed i Pudzian to absolutne legendy

Łukasz "Juras" Jurkowski nie szczędził wielkich pochwał pod adresem Mameda Khalidova i Mariusza Pudzianowskiego. Przyznał, że są znakomitymi legendami.

- Absolutne Legendy. Nic tego nie zmieni. Ciężką pracą i determinacją doszli na szczyt. Za to szacunek na zawsze. Głowa do góry Pudzian, a Mamed Khalidov? Mamed King - zakończył swój wpis na Facebooku.

Sonda
Kto byłby górą w walce Pudzianowski - Szpilka?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze