Arkadiusz Tańcula

i

Autor: Instagram/ arkadiusz_tancula Arkadiusz Tańcula

ważna wiadomość

Łzy same napływają do oczu po tym, co spotkało Arkadiusza Tańculę. Dostał wiadomość, po której zmięknie nawet największy twardziel

2023-03-24 14:37

Gwiazdy internetu, telewizji oraz po prostu celebryci często mają okazję przypomnieć sobie, że są idolami dla wielu osób, które traktują ich jak wzory do naśladowania. W podobnej sytuacji znalazł się niedawno Arkadiusz Tańcula, który wykonał malutki, na pierwszy rzut oka niewiele znaczący gest w kierunku swojego fana, jednak wiadomość, jaką później otrzymał sprawia, że łzy same napływają do oczu.

Pomimo ogromnej sławy, jaką może pochwalić się Arkadiusz Tańcula, gwiazdor FAME MMA oraz aktor znany z serialu "Lombard. Życie pod zastaw" zawsze stara się znaleźć wystarczająco dużo czasu dla swoich fanów, robiąc sobie z nimi zdjęcia, czy wymieniając parę zdań. Dzięki temu może on pochwalić się bardzo dobrymi relacjami ze swoimi kibicami i jak się okazuje, ci wciąż są w stanie go zaskoczyć. Ostatnią okazję do tego, aby się o tym przekonać, Tańcula miał podczas gali KSW w Lubinie. 

Arkadiusz Tańcula dostał specjalną wiadomość od swojego fana. Aż ciężko powstrzymać wzruszenie

Niedługo po tym, jak gwiazdor FAME MMA zrobił sobie zdjęcie z jednym z fanów, dostał od niego wiadomość na Instagramie. W niej można było przeczytać m.in. podziękowania i najlepsze życzenia w dalszej drodze zawodowej. Arkadiusz Tańcula postanowił nagrać krótką głosówkę do fana, w której raz jeszcze go pozdrowił i podziękował za otrzymaną wiadomość. Tego, co było dalej, nie mógł się spodziewać. 

Łzy same napływają do oczu po tym, co spotkało Arkadiusza Tańculę. Dostał wiadomość, po której zmięknie nawet największy twardziel

Fan Tańculi nie mógł uwierzyć, że jego idol poświęcił chwilę, aby nagrać wiadomość specjalnie dla niego. - Dziękuję ci bardzo serio za to ze się nagrałeś nawet nie masz pojęcia jak się ucieszyłem pozdrawiam pamiętaj jesteś mega człowiekiem i życzę ci wszystkiego dobrego - napisał młody fan Tańculi, czym gwiazdor FAME MMA pochwalił się na swoim Instagramie. Trzeba przyznać, że po takiej wiadomości wiele osób nie potrafiłoby powstrzymać łez wzruszenia. 

Sonda
Czy Arkadiusz Tańcula zostanie mistrzem FAME MMA?
Arkadiusz Tańcula uszczęśliwił fana

i

Autor: Instagram/ arkadiusz_tancula screen Arkadiusz Tańcula uszczęśliwił fana
Listen on Spreaker.
Najnowsze