Mamed Khalidov

i

Autor: KSW/materiały prasowe Mamed Khalidov

To byłby hit!

Mamed Khalidov zawalczy z Roberto Soldiciem? Szef KSW ma sprytny plan, to byłby hit!

2022-12-21 19:54

Mamed Khalidov stoczy hitową walkę? Tuż po starciu z Mariuszem Pudzianowskim, okazuje się, że mistrz KSW może odbyć kolejną, hitową walkę. Jak powiedział Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW, myśli on nad tym, aby zrobić starcie między Khalidovem a Soldiciem. Trzeba przyznać, że taka walka byłaby czymś, na co czeka każdy fan sportów walki w Polsce.

Mamed Khalidov zmierzy się z Roberto Soldiciem? Współwłaściciel KSW, Martin Lewandowski, udzielił właśnie wywiadu w programie "Klatka po Klatce", w którym przyznał, że pojawił się pomysł zrobienia hitowego starcia. Aby tego dokonać, będzie musiał odbyć rozmowę z  właścicielem organizacji ONE FC. 

Mamed Khalidov będzie walczył z Soldiciem? Martin Lewandowski zabrał głos

Lewandowski w rozmowie z programem "Klatka po Klatce" przyznał, że marzy mu się walka Khalidova z Soldiciem, a sam pomysł na nią narodził się w momencie, w którym Khalidov pokonał Mariusza Pudzianowskiego w trakcie ostatniej gali KSW.

- Nie życzę mu tego, ale gdyby drogi Roberto z ONE FC się rozeszły, to bardzo bym chciał doprowadzić do tego rewanżu. Soldić obiecał to Mamedowi. Mogę powiedzieć, że Roberto ma zaległy rewanż do stoczenia w KSW (...) Powiem szczerze, że wrócił mi ten pomysł teraz po walce z Pudzianem (...) Jeżeli udałoby mi się dogadać z Chatrim (właścicielem organizacji ONE FC), to może udałoby się zorganizować taką galę, na której wystawilibyśmy tych dwóch mistrzów. Niech nawet Roberto reprezentuje teraz ONE FC. Mamed będzie reprezentował KSW. Czy to u nas, czy u nich - możemy coś takiego wymyślić. Taką jakąś wspólną kooperację. To jest tak naprawdę pomysł z dzisiejszego poranka - mówił Lewandowski.

Sonda
Czy Mamed Khalidov powinien zakończyć karierę?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze