Mamed Khalidov zdradził SEKRET Błachowicza. Ta tajemnica była skrywana NAPRAWDĘ DŁUGO

2020-11-24 16:42 ŁOLI
Mamed Khalidov i Jan Błachowicz
Autor: Facebook Mamed Khalidov/ Instagram Jan Błachowicz

Polscy fani sztuk walki zawsze mogli liczyć na zapomniane emocje i niesamowite pojedynki, gdy do klatki wkraczali Jan Błachowicz oraz Mamed Khalidov. Oprócz walki w KSW, obaj panowie mają jeszcze jedną wspólną cechę - zarówno Khalidov, jak i Błachowicz otrzymali oferty od UFC. Polak skorzystał z tej szansy, natomiast pochodzący z Czeczenii zawodnik postanowił zostać w Polsce. Jak sam mówi, nie żałuje swojej decyzji i cieszy się, że Błachowicz poradził sobie w UFC. Przy okazji Khalidov zdradził jeden z sekretów Błachowicza.

Mamed Khalidov to jeden z najlepszych zawodników w historii polskich walk MMA i federacji KSW. Jego niesamowitą passę bez porażki, która trwała ponad siedem lat przerwał dopiero Tomasz Narkun, który dwukrotnie pokonał wojownika czeczeńskiego pochodzenia. W swoim czasie Khalidov mógł przenieść się do UFC, śladami innego świetnego zawodnika występującego w KSW, Jana Błachowicza, jednak Mamed nie skorzystał z tej oferty twierdząc, że walka dla UFC nie jest jego marzeniem. Teraz, po niesamowitym powrocie do klatki i znokautowaniu Scotta Askhama już w 36 sekundzie walki na KSW 55 zawodnik wyznał, że jego od zawsze chciał budować MMA w Polsce i cieszy się, że właśnie tak potoczyła się jego droga. 

Wiemy, ile Marcin Najman miał zarobić za walkę z Don Kasjo! OLBRZYMIA kwota, zwala z nóg!

Mamed Khalidov podczas swojego ostatniego wywiadu znów stwierdził, że walka dla UFC nigdy nie była jego marzeniem. - Każdy ma swoją drogę kariery. Moją było budowanie federacji tutaj i cieszę się, że nie poszedłem do UFC - powiedział Khalidov w rozmowie z radiem UWM FM. - Bardzo się cieszę, że jestem częścią historii związanej z tym sportem. Spełniłem swoje marzenie. 

Wiadomo jakie wykształcenie ma Zbigniew Boniek! Jest czego ZAZDROŚCIĆ, marzą o tym tysiące!

Khalidov nie szczędził także pochwał w kierunku Jana Błachowicza, który dumnie reprezentuje Polskę w UFC. Przy okazji zdradził jeden z jego sekretów - Od samego początku mówił, że chce walczyć w UFC, chociaż wtedy dużo osób nie wierzyło, że tak będzie. Jak czegoś pragniesz, to musisz ciężko pracować i do tego dążyć i to właśnie zrobił Janek. Jego droga jest piękna, ja miałem swoją - zakończył. 

Najnowsze