Mamed Khalidov

i

Autor: Materiały prasowe KSW Mamed Khalidov

krótki przekaz

Mamed Khalidov zwrócił się do swoich fanów! Opublikował zdjęcie i krótki komunikat, po którym ruszyła lawina

2023-09-19 16:45

W ostatnich dniach nazwisko Mameda Khalidova odmieniane jest przez wszystkie przypadki, kiedy gwiazdor KSW zasugerował, że w niedalekiej przyszłości może spróbować swoich sił w boksie, a później Tomasz Adamek odniósł się do pomysłu walki z Khalidovem. Rosnące zainteresowanie wokół ikony polskiego MMA sprawiło, że wystarczył jeden niepozorny post, aby internauci przypuścili szturm.

Pomimo upływu lat, kolejne walki Mameda Khalidova cieszą się ogromnym zainteresowaniem polskich fanów sportów walki, a sam Khalidov udowadnia, że jeszcze nie raz może zaskoczyć fanów. Tym razem postanowił poinformować, że najpewniej już niebawem będziemy mogli zobaczyć walkę w boksie z jego udziałem, a z gwiazdorem KSW szybko powiązany został Tomasz Adamek, który potwierdził w rozmowie z "Super Expressem", że chętnie zmierzyłby się z Khalidovem, jeśli jednak będzie to walka stricte bokserska w bokserskich rękawicach. 

Dariusz Michalczewski OSTRO: Adamek nie ma do mnie PODJAZDU!

Od czasu zasugerowania przez Khalidova walki w boksie, jego profile w mediach społecznościowych znalazły się pod jeszcze większą lupą fanów, niż miało to miejsce dotychczas. Gdy tylko gwiazdor KSW opublikował na swoim Instagramie niepozorne na pierwszy rzut oka zdjęcie z kawiarni, internauci natychmiast zalali sekcję komentarzy kolejnymi wpisami. 

Wystarczyło jedno zdjęcie Mameda Khalidova i się zaczęło. Krótki wpis wywołał lawinę

- Miłego dnia życzę wam ✌️❤️ - napisał krótko na Instagramie Mamed Khalidov. Tyle wystarczyło, aby internauci i fani gwiazdora KSW natychmiast zaczęli odpowiadać mu w sekcji komentarzy, życząc mu również wszystkiego, co najlepsze w tym dniu. 

Najnowsze