Marcin Dubiel wypadł z walki na FAME MMA 10?!

i

Autor: Instagram/ marcindubiel Marcin Dubiel wypadł z walki na FAME MMA 10?!

Marcin Dubiel wypada z walki na FAME MMA 10?! YouTuber wylądował z ręką w gipsie

2021-05-15 11:14

Do gali FAME MMA 10 pozostały już zaledwie godziny i wszystko wydaje się być zapięte na ostatni guzik. Fani Marcina Dubiela oraz włodarze FAME MMA mogli jednak poblednąć ze strachu, gdy Marcin Dubiel, bohater co-main eventu jubileuszowej gali FAME MMA 10, wstawił na swojego Instagram zdjęcie, na którym jego ręka znajduje się w gipsie. Na kilka godzin przed galą byłaby to prawdziwa katastrofa, jednak na szczęście okazało się, że to fałszywy alarm.

Fani freak fightu oraz gali FAME MMA 10 z pewnością odliczają już godziny do startu kolejnej, jubileuszowej gali FAME MMA 10, na której w walce wieczoru zmierzą się Kasjusz "Don Kasjo" Życiński oraz Norman "Stormin" Parke, pomiędzy którymi iskrzy coraz mocniej. Jak na jubileuszową galę przystało, nie tylko walka wieczoru stoi na wysokim poziomie, ale również co-main event gali FAME MMA 10, w który zmierzą się Marcin Dubiel i Cezary Nykiel. Na kilka godzin przed galą FAME MMA 10 wszystko wydaje się być zapięte na ostatni guzik, jednak sporo strachu mógł zapędzić włodarzom federacji oraz swoim fanom właśnie Marcin Dubiel, który pochwalił się w sieci dość nietypowym zdjęciem, na którym na rękę w gipsie. 

Marcin Dubiel wypada z walki?!

Jedno zdjęcie, które Marcin Dubiel wrzucił na swojego Instagrama sprawiło, że włodarze FAME MMA mogli najeść się sporo strachu. Kontuzja zawodnika na kilka godzin przed walką byłaby prawdziwą katastrofą, a znalezienie ewentualnego zastępstwa graniczące z cudem. Już przed galą FAME MMA 9 włodarze federacji mieli pełne ręce roboty, gdy na kilka dni przed swoim starciem z Patrykiem "Kizo" Wozińskim, kontuzji ręki doznał Paweł "Popek" Mikołajuw i nie mógł wystąpić w walce wieczoru FAME MMA 9. 

Wynik walki Don Kasjo - Norman Parke przesądzony?! Ten znak "Stormina" mówi wszystko | FAME MMA 10

DON KASJO przed FAME MMA 10: Norman NIE WYTRZYMAŁ PRESJI! l Andrzej Kostyra
Marcin Dubiel z ręką w gipsie

i

Autor: Instagram/ marcindubiel Marcin Dubiel z ręką w gipsie

Fałszywy alarm Dubiela

Jak się jednak szybko okazało, Marcinowi Dubielowi nic się nie stało, a gips został mu założony na rękę na potrzeby filmu, który kręcił na kilka godzin przed walką. - Żartowałem, nagrywałem film. Idę spać mordki, żeby być jutro wypoczętym, bo ważny dzień. Dobranoc - tłumaczył na swoim Instagramie po całej akcji Marcin Dubiel. Gwiazdor FAME MMA umieścił wyjaśnienie całej sprawy również na swoim Twitterze, dzięki czemu spora rzesza jego fanów oraz włodarze FAME MMA mogli odetchnąć z ulgą. Dostęp na gale FAME MMA 10 możecie wykupić również korzystając ze specjalnego linku "Super Expressu", który znajduje się TUTAJ!

Szykuje się wielki powrót do FAME MMA?! Wojciech Gola opowiedział o relacjach z Bonusem BGC

Sonda
Kto wygra pojedynek na FAME MMA 10?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze