Don Kasjo zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim?

i

Autor: YouTube/ KOstyra SE screen Don Kasjo zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim?

Don Kasjo znalazł dla siebie idealnego rywala! Zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim?! | Vlog Andrzej Kostyra

2021-05-13 18:29

Gala FAME MMA 10, na której w walce wieczoru zmierzą się Kasjusz "Don Kasjo" Życiński i Norman "Stormin" Parke odbędzie się już za kilka dni. Pomimo mocno podgrzanej atmosfery pomiędzy zawodnikami, "Don Kasjo" nie traci dobrego humoru i już zastanawia się nad kolejnym przeciwnikiem, z którym mógłby się zmierzyć w przyszłości. Gwiazdor FAME MMA tym razem poszedł w nietypowym kierunku. "Don Kasjo" wymienia bowiem Mariusza Pudzianowskiego i Bombardiera, który miał walczyć z "Pudzianem" na gali KSW 59.

Kibice freak fightu oraz gali FAME MMA mogli przekonać się w ostatnich tygodniach o tym, jak wiele złej krwi jest pomiędzy Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim i Normanem "Storminem" Parke. Gdy wydawało się, że eskalacja ich konfliktu miała miejsce podczas II konferencji prasowej przed FAME MMA 10 okazało się, że dopiero podczas programu "Face 2 Face" nerwy naprawdę puściły zawodnikom. Norman Parke nie wytrzymał i oblał swojego rywala wodą. Pomimo tego, że walka wieczoru "Don Kasjo" - Norman Parke na FAME MMA 10 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych w ostatnich miesiącach, gwiazdor FAME MMA już zastanawia się nad swoim kolejnym rywalem. Do tej pory Kasjusz Życiński wskazywał na kogoś z UFC, ale w wywiadzie dla Andrzeja Kostyry poszedł w zupełnie inną stronę. - Jest połowa fanów, która mnie kocha i połowa, która czeka na moją porażkę, to w następnej walce, żeby mieli chociaż lekką nadzieję na moją przegraną, to najlepszych rywalem dla mnie byłby najsilniejszy człowiek świata. Albo Mariusz Pudzianowski, albo ten Bombardier z Afryki, który miał się zmierzyć z Pudzianowskim - stwierdził w rozmowie z Andrzejem Kostyrą "Don Kasjo". Zobaczcie całą rozmowę z gwiazdorem FAME MMA w naszym materiale wideo poniżej! 

Don Kasjo chce się bić z Pudzianowskim

Przed walką z Normanem Parkiem, "Don Kasjo" wskazywał, że chce zmierzyć się z kimś, kto występował w UFC. W przestrzeni medialnej przewijały się zatem takie nazwiska jak Conor McGregor i Khabib Murmagomedov, do których dołączyli ostatnio Floyd Mayweather oraz Logan Paul. Kasjusz Życiński zdaje sobie jednak sprawę z tego, że takie starcie może nie być łatwe do zorganizowania, dlatego znalazł sobie już innych potencjalnych rywali, czyli Mariusza Pudzianowskiego i Serigne Ousmane Dię, znanego jako "Bombardier". Zanim jednak do tego dojdzie, "Don Kasjo" musi zmierzyć się w klatce z Normanem "Storminem" Parke na FAME MMA 10. 

Wynik walki Don Kasjo - Norman Parke przesądzony?! Ten znak "Stormina" mówi wszystko | FAME MMA 10

DON KASJO przed FAME MMA 10: Norman NIE WYTRZYMAŁ PRESJI! l Andrzej Kostyra
Sonda
Don Kasjo - Norman Parke: kto wygra?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze