Marcin Najman broni zakazu aborcji. Pisze o MORDOWANIU starszych i niedołężnych RODZICÓW

2020-10-27 10:27 pab
Marcin Najman
Autor: instagram/marcin.najman Marcin Najman na tronie

Marcin Najman często wyraża swoje zdanie na różne tematy. Tak było również w przypadku decyzji Trybunułu Konstytucyjnego, który uznał przerywanie ciąży ze względu na duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu za niezgodne z ustawą zasadniczą. 41-latek zdecydował się na bardzo mocne słowa, do których dołączył sugestywną grafikę, pokazującą walkę z demonami.

Trybunał Konstytucyjny, zaostrzając przepisy aborcyjne, doprowadził do wrzenia w całej Polsce. Od kilku dni ludzie wychodzą na ulice, by protestować. Towarzyszy temu m.in. blokowanie ulic. Marcin Najman znalazł się jednak po drugiej stronie barykady i popiera decyzję TK, czego nie ukrywa.

Anna Lewandowska skomentowała ZAKAZ ABORCJI. Te słowa MOCNO ZASTANAWIAJĄ

Ostatnio opublikował na Instagramie grafikę, prezentującą walkę z demonami, którą opatrzył mocnym komentarzem. "Rozumiem, że Ci wszyscy, którzy tak bezrefleksyjnie uwywnętrzają się nad oczywistym orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego (Polska Konstytucja broni życia), gdy będą mieli już starszych i niedołężnych rodziców, również będą ich mordować, bo po co mają się męczyć... Opamiętajcie się" - napisał.

Wymowny wpis Zofii Klepackiej ws. orzeczenia TK. Opublikowała zdjęcie z dzieckiem

Powyższe słowa wywołały ogromną dyskusję pod postem. Przede wszystkim oburzyły wielu internautów, którzy zaczęli obrażać "El Testosterona". Niektórzy zauważyli także, że miesza on pojęcia eutanazji i aborcji.

Najnowsze