Mateusz Borek, Marcin Najman

i

Autor: Tomasz Radzik/SE/screen/YouTube/Marcin Najman Marcin Najman wyzwał do walki Mateusza Borka i jego wspólników z Kanału Sportowego!

Marcin Najman chce walki z Mateuszem Borkiem! Dziennikarz miałby trzech kolegów do pomocy. Przegranym grozi upadek

2022-03-16 14:24

Marcin Najman nie ustaje w karierze zawodnika MMA. Mimo wielokrotnych deklaracji o przejściu na emeryturę, zawsze wracał do oktagonu. Teraz skupił się na projekcie MMA-VIP, którego jest twarzą, ale w ostatnim czasie musiał sobie radzić z ogromnym sprzeciwem. Wszystko przez promowanie federacji postacią byłego bossa mafii pruszkowskiej, „Słowika”. Gala MMA-VIP 4 ostatecznie się odbyła, a „El Testosteron” myśli już nad kolejnym wydarzeniem. Oficjalnie wyzwał do walki Mateusza Borka i trzech pozostałych właścicieli Kanału Sportowego!

Zamieszanie z ostatnią galą MMA-VIP dało się odczuć w całej Polsce. Początkowe plany zakładały organizację wydarzenia w Kielcach, ale pojawienie się na konferencji prasowej Andrzeja Z. ps. „Słowik” okazało się strzałem w kolano. Miasto natychmiast zerwało umowę z federacją Najmana, a ten rozpoczął zastępcze poszukiwania. Myślał m.in. o Pruszkowie, ale tamtejsi samorządowcy szybko wybili mu ten pomysł z głowy. Przez długi czas zanosiło się na wykorzystanie hali w Wieluniu, jednak w całą sprawę mocno zaangażował się Krzysztof Stanowski. Właściciel Weszło i jeden ze współwłaścicieli Kanału Sportowego rozpoczął akcję przeciwko MMA-VIP 4, która przyniosła pewne skutki. Burmistrz Wielunia musiał zrezygnować z pomysłu organizacji gali, a freak fightowa federacja przeniosła termin na 5 marca. Ostatecznie udało się przeprowadzić tę galę, a w walce wieczoru Najman pokonał „Miśka z Nadarzyna”. Zwycięstwo to przyszło po kontrowersyjnej decyzji sędziowskiej, ale „El Testosteron” nie zamierza się zatrzymywać!

Wielka tajemnica Najmana. Tak brzmi jego pełne imię i nazwisko, mało kto to wiedział

Sonda
Czy obejrzałbyś walkę Najman - Borek, Pol, Smokowski, Stanowski?

Najman wyzwał do walki Borka. Chce też pobić jego wspólników z Kanału Sportowego

Mimo trudności z organizacją MMA-VIP 4, 43-latek oficjalnie wyzwał do walki właścicieli Kanału Sportowego! Częstochowianin zaproponował im starcie czterech na jednego, do którego miałoby dojść na kolejnej gali MMA-VIP 5. Medium Mateusza Borka, Michała Pola, Tomasza Smokowskiego i Krzysztofa Stanowskiego mocno odbiło się na karierze Najmana w ostatnich latach. Program „Hejt Park” z udziałem byłego boksera stał się hitem internetu, a konflikt ze Stanowskim wciąż jest niewyjaśniony. Podczas afery związanej z MMA-VIP 4 obrywało się też Borkowi za współpracę z GROMDĄ, która została ostatnio zakończona. Teraz Najman zaproponował ogromną stawkę!

Marcin Najman nazwał Władimira Putina K***Ą. Pokazał swoją szokującą koszulkę

W galerii poniżej zobaczysz, jak Marcin Najman wyglądał w młodości:

Na szali walki Najman – Kanał Sportowy miałaby bowiem stanąć biznesowa przyszłość! Właściciel MMA-VIP złożył ofertę, by przegrany starcia zamknął biznes. Porażka w walce oznaczałaby koniec freak fightowej federacji bądź popularnego kanału youtube’owego. Były zawodnik KSW i FAME MMA oficjalnie wyzwał do walki znienawidzonych dziennikarzy sportowych w mediach społecznościowych.

„Oficjalnie składam propozycje najbardziej szowinistycznemu zarządowi w polskich mediach czyli całemu Kanałowi Sportowemu. Ja vs Borek, Stanowski,Smokowski i ten co w Przeglądzie robił na MMA-VIP 5! Stawką walki będzie to, że przegrani/przegrany muszą zamknąć Kanał lub ja MMA-VIP [pisownia oryginalna – przyp.red.]” – napisał na Twitterze.

Gala Najmana? Biorę stronę Stanowskiego - Q&A | Andrzej Kostyra
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze