Najman ogłosił miejsce gali MMA-VIP 4. To zaskoczenie! Reakcja Stanowskiego w mniej niż 10 minut

2022-01-20 18:04
Krzysztof Stanowski, Marcin Najman
Autor: Twitter Krzysztofa Stanowskiego / YouTube Marcina Najmana Krzysztof Stanowski, Marcin Najman

Gala MMA-VIP 4 wzbudza gigantyczne emocje. Marcin Najman w czwartek, 20 stycznia, ogłosił nowe miejsce imprezy i... niemało zaskoczył. Zdziwienia nie wzbudziła za to reakcja dziennikarza Krzysztofa Stanowskiego. Redaktor Kanału Sportowego nagłaśnia sprawę współpracy z Andrzejem Zielińskim, ps. "Słowik" i próbuje uniemożliwić organizację imprezy.

Organizacja gali MMA-VIP 4 przez Marcina Najmana wzbudza ogromne emocje. Wrzawa w sieci pojawiała się już wcześniej, ale współpraca z Andrzejem Zielińskim, byłym gangsterem mafii pruszkowskiej, znanym też pod pseudonimem "Słowik" dla wielu jest przekroczeniem granic. – Jesteśmy najbardziej freakową organizacją w Polsce. Kontrowersje towarzyszą nam od samego początku. To jest legalny biznes i mamy prawo dobierać sobie pracowników, na jakich mamy ochotę. Jak detektyw Krzysztof Rutkowski, który łapał przestępców, pojawił się na konferencji, nie słyszałem, by media piały z zachwytu. Teraz kontrowersje, bo pokazał się człowiek, który odgrywał rolę po innej stronie barykady. Odsiedział swoje, w moim mniemaniu każdy zasługuje na drugą szansę - mówił Najman w rozmowie z "Super Expressem".

Zobacz także: Marcin Najman komentuje burzę ze "Słowikiem". Mówi o Piśmie Świętym | KOLOSEUM

Marcin Najman: Gala MMA-VIP 4 w Wieluniu

W czwartkowy wieczór Najman ogłosił, że gala MMA-VIP 4 będzie miała miejsce w Wieluniu. - Umowa na wynajem już podpisana. Gala MMA-VIP 4 oficjalnie 5 marca. Karta walk taka jak na konferencji prasowej. Będzie się działo! Informacja dnia. Gala w Wieluniu - zapewniał uśmiechnięty organizator. Sprzedaż PPV ma ruszyć już niedługo. Na reakcję Krzysztofa Stanowskiego nie trzeba było długo czekać.

- Dzień dobry - czy to prawda, że wasze miasto zhańbi się organizacją gali, której twarzą jest były szef mafii pruszkowskiej, Andrzej Z. "Słowik"? Byłbym wdzięczny za odpowiedź. Mieszkańcy też mogliby dać znać, co się o tym mówi. Są jacyś radni na TT? - napisał na Twitterze Krzysztof Stanowski zaledwie siedem minut po tym, jak Marcin Najman ogłosił nowe miejsce gali.

Zobacz także: Zaprezentują pas niskorosłych High League. O niego bić się będą "Mini Majk" i "Big Jack". Oglądaj Rundki na żywo

Jaka będzie reakcja władz Wielunia? Z pewnością w najbliższych dniach o gali Marcina Najmana będzie jeszcze bardzo głośno!

Sonda
Czy gala MMA-VIP 4 powinna się odbyć?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze