Marcin Najman

i

Autor: Instagram/marcin.najman Marcin Najman

Wielka tajemnica Najmana. Tak brzmi jego pełne imię i nazwisko, mało kto to wiedział

2022-03-14 16:38

Marcin Najman to postać z pewnością nieszablonowa. Choć "El Testosteron" ma w polskim sporcie sporo przeciwników, to są również fani pozostający mu wierni i dopingujący w kolejnych wyzwaniach. Jednak tylko najwierniejsi z wiernych znali prawdę o pełnym imieniu i nazwisku Marcina Najmana, którymi zawodnik MMA musi posługiwać się między innymi w urzędach.

Marcin Najman przez lata zdobył w Polsce ogromną sławę. Choć "El Testosteron" przyzwyczaił już do tego, że wzbudza spore kontrowersje, to nie ma chyba kibica nad Wisłą, który nie kojarzyłby charyzmatycznego zawodnika MMA. Od lat jedni kochają go za bezpośredniość, a innym nie przypadają do gustu wzbudzające skrajne emocje posunięcia Najmana. Faktem jest jednak, że sportowiec z Częstochowy po prostu wzbudza zainteresowanie. Polacy lubią o nim czytać i dowiadywać się o ciekawostkach z życia prywatnego. Okazuje się, że urzędowe dane Marcina Najmana zawierają jeszcze inne imię, o którym mało kto wiedział.

W tym momencie Popek zaczął krzyczeć wniebogłosy. Wideo wywołało spore poruszenie

Drugie imię Marcina Najmana

Nie jest bowiem powszechną wiedzą to, jak na drugie imię ma Marcin Najman. Fani słysząc jego imię i nazwisko doskonale kojarzą już twarz sportowca. Jednak, podobnie jak wielu innych Polaków, "El Testosteron" został zarejestrowany po urodzeniu z drugim imieniem. Pełne imię znanego zawodnika mieszanych sztuk walki brzmi Marcin Krzysztof Najman. Dla samego zainteresowanego, który w przeszłości bronił już nawet klasztoru na Jasnej Górze przez nieznanymi agresorami (nikt na miejscu się nie pojawił), patron drugiego imienia może mieć spore znaczenie.

Święty Krzysztof to męczennik, który zmarł około 250 roku. Kult tej postaci rozwinął się z końcem V wieku, a dzisiaj znany jest przede wszystkim jako patron kierowców. Na Wschodzie postrzegany jest również jako patron dobrej śmierci. Wielu Polaków, wykonujących pracę za kółkiem, niesie do Krzysztofa modlitwy przed podróżą.

Marcin Najman skrywa jeszcze na pewno wiele tajemnic. Każda z nich po odkryciu okazuje się dla fanów prawdziwą gratką. Podobnie jak stare zdjęcia Marcina Najmana z młodości, które znajdziecie w poniższej galerii.

Zdjęcie roznegliżowanego Mariusza Pudzianowskiego trafiło do sieci! Było gorąco, pot lał się strumieniami

Marcin Najman na premierze filmu "Mistrz". Zapowiada walkę na MMA VIP
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze