Marcin Najman

i

Autor: Twitter / MarcinNajman Marcin Najman

Marcin Najman ruszył z ODSIECZĄ bronić Jasnej Góry. ZDĘBIAŁ, gdy zobaczył to na własne oczy [WIDEO]

2020-10-28 8:03

Marcin Najman nie mógł zostać w domu, gdy dotarły do niego informacje o rozlewającym się po kraju Strajku Kobiet. "El Testosteron" nie zamierzał jednak brać udziału w demonstracjach przeciwników kontrowersyjnego wyroku Trybunału Konstytucyjnego, zaostrzającego przepisy aborcyjne. Znany sportowiec chciał bronić klasztoru na Jasnej Górze przed atakami protestujących. Gdy dojechał na miejsce, jego oczom ukazały się niespodziewane obrazki!

Marcin Najman przyzwyczaił nas już do tego, że na bieżąco komentuje aktualne sprawy w Polsce. "El Testosteron" w mediach społecznościowych prezentuje swoje zdanie w zasadzie na każdy temat. Zawodnik FAME MMA nie mógł więc przejść obojętnie obok Strajku Kobiet. W całej Polsce odbywają się protesty po wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Od kilku dni w wielu miastach ruch jest blokowany w godzinach popołudniowych. Pojawiały się także informacje o tym, że biorący udział w demonstracjach atakują miejsca kultu religijnego. Na takie działania Marcin Najman, pochodzący z Częstochowy, nie mógł pozwolił. Ruszył więc z odsieczą na Jasną Górę!

Marcin Najman broni zakazu aborcji. Pisze o MORDOWANIU starszych i niedołężnych RODZICÓW

Jakież było zaskoczenie, gdy Marcin Najman dotarł na miejsce. Znany zawodnik mieszanych sztuk walki oczekiwał konfrontacji z protestującymi. Na nagranym przez samego zainteresowanego materiale wideo widać jednak, że w okolicy klasztoru na Jasnej Górze nie ma nikogo! Podczas krótkiego wideo Marcin Najman wygłosił monolog w tradycyjnym dla siebie stylu, opisujący całą sytuację spod klasztoru.

Marcin Najman jednak NIE KOŃCZY kariery?! Zawodnik nie wyklucza kolejnej walki [WIDEO]

Sonda
Popierasz Strajk Kobiet i blokowanie miast?

- Z miejsca wsiadłem, przyjechałem, by spełnić obywatelski obowiązek i bronić Kościoła. A to jest jedna wielka prowokacja. Przecież tu nikogo nie ma. Nikt nie atakuje Jasnej Góry. Co wy pier*****ie za głupoty! Przecież wy tylko podsycacie nastroje, nic więcej - krzyczał wręcz na wideo Marcin Najman, który nie ukrywa, że popiera wyrok TK w sprawie zaostrzenia ustawy aborcyjnej.

Format: Najman MASAKRUJE Don Kasjo: WYRWĘ TEGO CHWASTA! [Koloseum]
Najnowsze