Popek

i

Autor: SE Popek

W tym momencie Popek zaczął krzyczeć wniebogłosy. Wideo wywołało spore poruszenie

2022-03-11 15:40

Popek od jakiegoś czasu udowadnia, że zmienił swoje życie o 180 stopni. Przez lata słynący z udziału w imprezach muzyk stał się sportowcem z krwi i kości. Od kiedy na dobre zajął się MMA, stara się motywować wszystkich do aktywnego spędzania czasu. Po raz kolejny materiał z zawodnikiem FAME MMA stał się hitem w sieci i wywołał poruszenie. Na wideo w pewnym momencie Popek zaczął ostro krzyczeć.

Popek od lat ma miliony fanów w Polsce. Ludzie pokochali go za szczerość przekazywaną w muzyce. Od jakiegoś czasu jego zwolenników jest jeszcze więcej. Do wiernych fanów doszli również sportowi kibice. Doceniają oni przemianę, jaka zaszła w życiu rapera. Przestał imprezować i stara się skupić na zdrowym stylu życia. To wszystko zasługa nowej drogi życiowej, jaką obrał. Popek na poważnie zaczął uprawiać MMA. Możemy go zobaczyć w walkach w klatce organizowanych przez federację FAME MMA. Już niedługo czeka go kolejne wyzwanie, w którym zmierzy się z doświadczonym Normanem Parke'iem. Popek ostro przygotowuje się do tego starcia, a kolejne wideo na Instagramie wywołało spore poruszenie. W pewnym momencie idol polskiej młodzieży bardzo głośno krzyknął, przekazując obserwującym ważną wiadomość.

Gwiazdor FAME MMA się wściekł! Zapowiedział rywalowi "WP****OL", krzyczał, że brak mu honoru

Jak mieszka Popek? Zobaczcie zdjęcia jego domu

Popek podczas treningu. Krzyknął wniebogłosy

Choć większość wolnego czasu Popek spędza na salce treningowej i siłowni, gdzie szlifuje technikę walki w MMA oraz siłę ciosu, to wiadomo, że sporty walki wymagają również doskonałego przygotowania fizycznego. Wielu zawodników w przeszłości świetnie zaczynało pojedynki, by w pewnym momencie nie mogli już złapać tchu i ostatecznie opuszczali arenę jako pokonani. Popek najwyraźniej chce tego z całych sił uniknąć i postanowił pokazać, że nie zaniedbuje tego aspektu treningu.

Korzystając ze słonecznego dnia muzyk i sportowiec wybrał się do lasu. Wcale nie chodziło jednak o spacer czy grzybobranie. Popek postanowił w zapierających dech w piersiach okolicznościach przyrody ostro potrenować. Na wideo widać, że bieg kosztował go trochę siły i ciężko było mu złapać oddech. Jednak znalazł moment, by zmotywować obserwujących do wysiłku. - Piękna pogoda. Wszystkich sportowców zapraszam do lasu! - krzyknął zaskakująco.

Ewa Brodnicka opublikowała na Instagramie seksowną fotkę. Miała ku temu konkretny powód, ten wpis mówi wszystko

Popek wywołał ogromne poruszenie

Popek przyzwyczaił się już zapewne, że publikowane przez niego internetowe treści szybko rozchodzą się w sieci. Tym razem było podobnie. Niedługo po wrzuceniu wideo na Instagrama, pojawiło się mnóstwo reakcji i komentarzy. Obserwujący konto gwiazdy FAME MMA byli wyraźnie pod wrażeniem. "Popek leśny duchu!" - napisał jeden z fanów, dodając emotikony zagrzewające idola do jeszcze cięższej pracy. "Forma musi być" - motywował inny z komentujących. "Dajesz Popuś dajesz!" - czytamy dalej.

Najnowsze