Nieprawdopodobne, co napisali o Marcinie Najmanie. Szykują się na WOJNĘ, a on wprowadził za to CENZURĘ. Drastycznie!

2021-02-22 8:59 jwa
Marcin Najman
Autor: SE Marcin Najman

Marcin Najman od lat bierze udział w głośnych wydarzeniach związanych z MMA w Polsce. Marcin Najman po swoich walkach chętnie komentuje wydarzenia na Instagramie. Ostatnio mierzył się z Taxi Złotówą na organizowanej przez siebie gali MMA Vip. W zasadzie cały czas utrzymuje, że było to dla niego ostatnie starcie w mieszanych sztukach walki. Jednak na jego Instagramie pojawiają się komentarze, które każą zastanawiać się kiedy odbędzie się kolejna walka Marcina Najmana!

Marcin Najman na Instagramie musiał wielokrotnie mierzyć się z trudnymi pytaniami. Bardzo często fani prosili o informację kiedy kolejna walka Najmana. Po ostatnim starciu na MMA Vip z Taxi Złotówą Najman zapowiedział ostateczny koniec kariery. Wielu jednak nie może w to uwierzyć. Na Instagramie pojawiło się wiele komentarzy, po których Marcin Najman musiał wręcz zareagować. Dotychczas "El Testosteron" zazwyczaj mierzył się z trudnymi pytaniami na temat daty zakończenia swojej przygody ze sportem. Gdy jednak postanowił ostatecznie odejść, to fani zmienili kompletnie retorykę. Nagle walki z udziałem "El Testosterona" zaczęły im się podobać i już wypatrują kolejnej. Problem w tym, że wkrótce może się okazać, że na marne. Choć kibice domagają się kolejnej wojny z udziałem Marcina Najmana w klatce, to on sam na razie chyba nie zamierza na nowo wiązać się z MMA. Szczegóły na temat tego, co wydarzyło się na jego Instagramie znajdziecie w poniższej galerii!

Sprawdź: AWANTURA u Pudzianowskiego! Oberwał Marcin Najman! BRUTALNE słowa, totalny NOKAUT

Marcin Najman na Instagramie jest niezwykle aktywny. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że kontakt z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych jest dzisiaj podstawą w świecie sportu i rozrywki. Jednak w momencie, gdy posypało się wiele komentarzy odnośnie walki, to postanowił dość niespodziewanie wprowadzić na swoim profilu coś na kształt cenzury.

Zobacz: Kochanka Ronaldo nie ma WSTYDU?! Kompletnie NAGA Georgina Rodriguez zasłania się samą torebką! [ZDJĘCIA]

Najnowsze