Marcin Najman masakruje rodzinę Murańskich. "Złapię was za te ŁBY PI******NE" [WIDEO]

2021-05-11 18:59 bol
Marcin Najman, Jacek Murański
Autor: YouTube Marcin Najman, Jacek Murański

W świecie polskiego show-biznesu nie ma chyba drugiej pary osób wzbudzających tak negatywne emocje jak Jacek i Mateusz Murańscy. Aktorzy są jednymi z bohaterów FAME MMA - drugi z nich wjedzie do ringu, gdzie zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą. Tata "Adka" z serialu Lombard. Życie pod zastaw także pokazuje się szerokiej publiczności. Niewiele osób pała jednak do nich sympatią. Gorzkie słowa na ich temat wypowiedział także Marcin "El Testosteron" Najman. Ten po prostu ich zmasakrował na swoim YouTube!

Marcin Najman zapowiadał już wielokrotnie, że zakończył swoją przygodę ze sportem. Po latach występów w ringach i klatkach przyznał, że wróci jedynie za pół miliona. I dodaje po chwili, że wie, że nikt takich pieniędzy nie wyłoży. "El Testosteron" regularnie komentuje jednak bieżące wydarzenia ze świata sportu, kultury czy polityki. Nie mógł więc przemilczeć tematu wielkich kontrowersji związanych z osobą Jacka Murańskiego i Mateusza Murańskiego na FAME MMA. W tej sprawie nagrał specjalne wideo na temat duetu, które jako kolejne przyniosło tzw. "dymy" do organizacji.

Marcin Najman o Murańskich

"El Testosteron" nie oszczędzał w nagraniu ani Mateusza Murańskiego, ani jego taty Jacka Murańskiego. - Ten team można nazwać bardzo prosto: głupi i głupszy. Nie wiem, który z nich dzierży miano tego głupszego... Stary zaczął mnie też obrażać. On stwierdził, że gdzieś go podszczypuję, by zaproponować mu walkę na mojej gali. Ty zj...e jeden. Przecież ja w życiu, bym Ci nie zaproponował walki na mojej gali. Takiemu zj..... ja bym złotówki za pojedynek nie zapłacił. Ty jesteś mądry? Przecież w tym kraju na dziś nie ma większej obelgi niż "Murański" - zaczął swoją tyradę Marcin Najman.

Później padały jeszcze mocniejsze słowa! - Ode mnie to się pałować dwa przygłupy, bo jak macie ochotę to się spotkamy w trójkę i was złapię, k...a, za te łby p.......e i się skończy ta historia - dodał kończąc wideo.

FAME MMA: Mateusz Murański - Arkadiusz Tańcula

Mateusz Murański i Arkadiusz Tańcula to aktorzy serialu "Lombard. Życie pod zastaw". Ich drogi życiowe zdecydowanie się rozeszły. Konflikt przerodził się w walkę, do której dojdzie na gali FAME MMA 10. "Ryży" i "Adek" mają sobie wiele do udowodnienia. - Jestem strasznie wymęczony psychicznie i cieszę się, że to już ostatni tydzień i będzie koniec... ale kur** nie będzie, bo to się nie skończy po tej walce. Jeszcze będziemy się w sądzie sądzić... - wyznał w rozmowie z "Super Expressem" Arkadiusz Tańcula.

Arkadiusz Tańcula opowiedział o dymach z Murańskimi! Chcą od niego prawdziwej FORTUNY

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze