Marianna Schreiber i Marcin Najman

i

Autor: SUPER EXPRESS Marianna Schreiber i Marcin Najman

Puściły mu nerwy!

Marcin Najman nie wytrzymał u Marianny Schreiber. „Nie o to, k***a, pytał!”, w tle konflikt ze Stanowskim

2022-09-22 21:50

Marcin Najman jest gościem najnowszego odcinka programu Marianny Schreiber „Mam tego dość”. Nie zabrakło wielu tematów powiązanych ze sportem – w tym budzącej kontrowersje gali MMA-VIP, w której promowany był Andrzej Zieliński, ps. „Słowik”. Najman odniósł się do jednego z poprzednich odcinków, w którym gościem był Krzysztof Stanowski i… nie wytrzymał. Aż przeklął podczas nagrania.

Marianna Schreiber zaprasza do swojego programu „Mam tego dość” wiele osób ze świata polityki czy rozrywki. Gośćmi byli m.in. Janusz Korwin-Mikke, Krzysztof Stanowski czy przedstawiciele młodzieżówki Prawa i Sprawiedliwości. W piątek 23 września na kanale Super Expressu dojdzie do premiery odcinka z Marcinem Najmanem. Aktywny i nieukrywający się ze swoimi poglądami politycznymi „El Testosteron” w blisko półtoragodzinnym odcinku wypowiedział się m.in. o konflikcie z Krzysztofem Stanowskim.

„Mam tego dość” Marianny Schreiber. Najman nie wytrzymał!

Zdaniem Najmana, Krzysztof Stanowski zajął się sprawą jego gali MMA-VIP tylko i wyłącznie ze względu na możliwość wygenerowania wyświetleń. Jego zdaniem posługiwał się tam manipulacją. Przypomnijmy, że swoją twarzą promował ją były gangster Andrzej Zieliński, ps. „Słowik”.

FAME MMA ogłasza kolejną gwiazdę. „Król cringe’u” Robert Pasut wraca do klatki. Ciekawy rywal!

Marcin Najman nie gryzł się w język podczas programu i aż przeklął w trakcie nagrania. Odniósł się do jednego z poprzednich odcinków programu „Mam tego dość”.

- Krzysztof Stanowski zajmując się tą sprawą wyczuł kliki. Wyczuł to, że może bardzo łatwo zawładnąć tokiem myślenia części społeczeństwa. Dziś został kilkukrotnie zdemaskowany. Pani zadała mu takie pytanie od widza. Dlaczego próbował storpedować moją galę MMA-VIP, w której twarzą był Andrzej Zieliński, a nie przeszkadza mu, że Czesław Michniewicz, którego niezrozumianie bronił jak niepodległości? (…) Co na to odpowiedział? Kpiąco… Z wyższością… Chciał chyba pokazać wyższość intelektu. „Czyli Pani chce porównać Andrzeja Zielińskiego i Czesława Michniewicza?” Przecież ten widz nie o to, k****, pytał! Pytał o „Słowika” i „Fryzjera”. (…) On to zamienił i zmanipulował - twierdzi Najman.

Sonda
Konflikt Najman - Stanowski. Po czyjej stałeś stronie?
Marianna Schreiber MAM TEGO DOŚĆ z Łukaszem Mejzą

Kiedy premiera odcinku „Mam tego dość” Marianny Schreiber?

Najnowszy odcinek programu „Mam tego dość” Marianny Schreiber z Marcinem Najmanem będzie miał premierę w piątek 22 września o godzinie 19:00 na kanale Super Express na YouTube i na stronie SE.pl! Zapraszamy.

Sonda
Czy obejrzysz odcinek "Mam tego dość" z Marcinem Najmanem?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze