Marcin Najman

i

Autor: Super Express Marcin Najman

Marcin Najman opowiedział o dzieciństwie! Zaczęło się 35 lat temu, ta zajawka łączy miliony na całym świecie

2021-07-09 12:02

Nie ma wielu tak popularnych, a zarazem kontrowersyjnych sportowców w Polsce jak Marcin Najman. "El Testosteron" od lat pozostaje na świeczniku, choć... wciąż niewiele wiadomo na temat jego dzieciństwa i początków ze sportem. W rozmowie z "Super Expressem" opowiedział nieco o przeszłości. Zdradził jeden z sekretów. Zajawką, którą miał w wieku 7 lat łączy do dziś miliony na całym świecie.

Marcin Najman to jeden z najbardziej kontrowersyjnych polskich sportowców, ale popularności i tak mu nie brakuje. "El Testosteron" przez lata walczył w ringach pięściarskich, by karierę kończyć w klatce od MMA. Na pożegnanie przegrał z Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem, choć... niewykluczone, że lada moment znowu wejdzie do ringu. W rozmowie z "Super Expressem", Najman opowiedział o swoim dzieciństwie. Zdradził, co zbierał jako 7-latek. Ta zajawka jest doskonale kojarzona przez wszystkich nawet teraz!

Dramat Adama Kownackiego! Szykował się wiele miesięcy, wszystkie plany poszły w piach?

Zajawka Najmana z dzieciństwa

Piłka nożna nie jest obca Polakom. Miliony są ekspertami w tej dziedzinie. Najman nie ukrywa, że mecze na poziomie reprezentacyjnym ogląda, ale prawdziwą zajawkę na futbol miał wiele lat temu. - Jestem fanem Orła Kiedrzyn, gramy w okręgówce. Lubię grać w piłkę, ale nie jestem fanem jeśli chodzi o oglądanie futbolu - mówi otwarcie. "El Testosteron" przyznał, że jako dziecko... zbierał naklejki! - Jako 7-letnie dziecko miałem nawet album z piłkarzami po mundialu w Meksyku. Miałem taką zajawkę! - wspomina z rozrzewnieniem.

Marcin Najman - wyniki

Marcin Najman stoczył 22 pojedynki w formule bokserskiej, z których wygrał 15. Dziewięć starć zaliczył w MMA, wygrywając trzykrotnie. W 2016 roku zdobył pas mistrza Europy organizacji WKU po pokonaniu Satischa Jhamaia.

Marcin Najman OSTRO o Jacku Murańskim: Osrał zbroję
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze