Marcin Najman, Julita Najman

i

Autor: MAREK BARCZYNSKI / SE / EAST NEWS Marcin Najman, Julita Najman

Tylko spójrz

Marcin Najman pokazał żonę bez ubrań. Zdjęcie obiegło internet, fani zobaczyli naprawdę dużo

2023-08-29 19:50

Marcin Najman to postać, która od wielu lat budzi w polskich sportach walki skrajne emocje. Jedni go uwielbiają, drudzy po prostu nie lubią. Niezależnie od nastrojów, największym wsparciem "El Testosterona" od lat jest jego żona, Julita. Kobieta jest przy 44-latku na dobre i na złe. Ostatnio internet obiegło zdjęcie, na którym Najman pokazał żonę bez ubrań. Fani zobaczyli naprawdę dużo!

Marcin Najman od kilkunastu lat jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskich sportach walki. Wszystkie te chwile dzieli on z ukochaną żoną, z którą wziął ślub w czerwcu 2013 roku. Dziesięć lat temu Julita Januszko przyjęła nazwisko męża i jest przy nim na dobre i na złe. Bez wątpienia jest największym wsparciem "El Testosterona", który tylko w ostatnich latach zaliczył mnóstwo wzlotów i upadków. Na początku sierpnia ponownie nie spisał się najlepiej, przegrywając już w 16 sekund z Andrzejem Fonfarą na gali Clout MMA 1. Bolesna porażka nie podłamała jednak częstochowianina, który szykuje się do kolejnych wyzwań, ale przed nimi postanowił naładować baterie wraz z najbliższymi.

Marcin Najman pokazał żonę w skąpym bikini. Julita jest w formie!

44-latek wyjechał z żoną i córką do Miami, o czym regularnie przypomina fanom w mediach społecznościowych. Wakacje na Florydzie obfitują w wiele przyjemnych chwil. Nie brakuje relaksu na plaży, a sam Najman chętnie publikuje zdjęcia prezentujące jego aktualną formę. Dość nieoczekiwanie na profilu zawodnika walczącego obecnie w federacji Clout MMA pojawiło się zdjęcie, na którym w samym stroju kąpielowym była też jego żona!

Najman na pamiątkę jednego z wypadów na plażę postanowił zrobić pamiątkowe zdjęcie z żoną i córką. Choć Julita raczej unika rozgłosu i nie często pojawia się w mediach męża, tym razem przykuła sporą uwagę. Wszystko za sprawą nieziemskiej formy! W skąpym bikini zaprezentowała smukłą sylwetkę, a niektórzy internauci żartowali nawet, że wygląda tak dobrze, że mogłaby być córką "El Testosterona"!

Marcin Najman pokazał żonę w bikini

i

Autor: Twitter/Marcin Najman Marcin Najman pokazał żonę w bikini

QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy polskiego MMA? O komplet nie będzie łatwo! Nie tylko Pudzian i Mamed

Pytanie 1 z 15
Zaczynamy od czegoś łatwego. Kim jest ta gwiazda KSW?
QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy polskiego MMA? O komplet nie będzie łatwo! Nie tylko Pudzian i Mamed
Marcin Najman tłumaczy się po błyskawicznej porażce z Andrzejem Fonfarą
Najnowsze