Marcin Najman

i

Autor: YouTube/ Marcin Najman Official screen Marcin Najman

Hit na High League 6

Marcin Najman poznał rywala. Wielki rewanż na High League 6! To on zastąpi Jacka Murańskiego

2023-02-28 1:22

Marcin Najman ma nowego rywala na gali High League 6. "El Testosteron" miał bić się w katowickim Spodku z Jackiem Murańskim, ale ostatecznie doszło do zmiany przeciwnika "ojca chrzestnego polskich freak-fightów". Dojdzie do wielkiego rewanżu z Pawłem Jóźwiakiem, który pokonał Marcina Najmana na Wotore. Czy tak samo zrobi również na High League?

Marcin Najman zawalczy na High League 6, ale nie z Jackiem Murańskim, a z Pawłem Jóźwiakiem. Decyzja o zmianie została ogłoszona podczas pierwszej konferencji prasowej, która odbyła się w Warszawie. Starcie "Starego Murana" z "El Testosteronem" została odwołana po tym, jak pojawiła się informacja o śmierci jego syna i freak-fightera Mateusza Murańskiego.

Znamy wszystkich uczestników Gromda 12! Przed nami turniej i ciekawa formuła extra fightów

- Prezes FEN vs El Testosteron na HIGH League 6! Paweł Jóźwiak ma niewyjaśnione rachunki z Marcinem Najmanem… Szef Fight Exclusive Night przyjął wyzwanie i zastąpi Jacka Murańskiego. MMA, 3x3 minuty - czytamy na profilu High League na Instagramie.

Kiedy gala High League 6?

HIGH League 6 odbędzie się już 18 marca w katowickim Spodku. Ponadto zapowiedziano między innymi walki z udziałem Jarosława “pashyBicepsa” Jarząbkowskiego, Marcina Dubiela, Lexy Chaplin, Marcina “El Testosterona” Najmana i Dariusza “Dara Lwa” Kaźmierczuka. Bilety dostępne na Eventim.pl.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze