Marcin Najman uciął spekulacje ws. walki z Don Kasjo. "Ty debilu skończony!"

2020-07-04 16:54 MC
Marcin Najman
Autor: instagram/marcin.najman Marcin Najman

Między Marcinem Najmanem i Kasjuszem Życińskim coraz bardziej iskrzy! Najpierw "El Testosteron" poinformował, że nie ma szans, by walczyli w MMA. Później "Don Kasjo" odpowiedział, że nie zmierzą się także w boksie. Obaj zarzucili sobie brak odwagi... Najman postanowił uciąć spekulacje, nie szczędząc gorzkich słów.

Marcin Najman szykuje się do swojej pożegnalnej walki. Od wielu miesięcy spekulowano, kto będzie jego rywalem. W gronie kandydatów był m.in. Kasjusz "Don Kasjo" Życiński. Jak poinformował "El Testosteron", propozycja ze strony federacji FAME MMA padła. "Don Kasjo" miał się jednak nie zgodzić.

FAME MMA 7: Marcin Najman wskazał, kto nie będzie jego rywalem. "Dostał rozwolnienia!"

- Przez długi czas w Internecie dochodziło do spekulacji na temat mojej ewentualnej walki z "Don Kasjo" w formule MMA. Postanowiłem uciąć spekulacje, ponieważ doskonale wiem, że "Don Kasjo" dostał taką propozycję od włodarzy FAME MMA, czyli walki ze mną w formule MMA, ale dostał rozwolnienia i się nie zgodził. Tłumaczył, że za duże kilogramy... Postanowił odpowiedzieć na moje wideo i parafrazując stwierdził, że stchórzyłem przed nim, przed taką walką. Chciałem zapytać, ty debilu skończony, czy ty masz tak łeb zaorany od boksu, od alkoholu czy od czegoś innego? Doskonale wiesz, że zgodziłem się na twoje warunki. Popraw przeciekającą pieluchę i czekaj na termin, który niebawem nastąpi - powiedział Najman.

Gorzkie słowa szefa FAME MMA. To była kompletna KATASTROFA

"El Testosteron" ma być jedną z gwiazd gali FAME MMA 7, która odbędzie się 5 września. Kto spróbuje swoich sił z Najmanem? Szczegóły zostaną ogłoszone 26 lipca, kiedy odbędzie oficjalna konferencja przed FAME MMA 7.

Szef FAME MMA Krzysztof Rozpara o kulisach FAME MMA 6!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze