Marcin Najman

i

Autor: YouTube/Instagram Marcin Najman

Marcin Najman wyciągnął pistolet i zaczął celować. Zrobiło się poważnie

2021-04-25 16:20

Marcin Najman niezmiennie nie daje o sobie zapomnieć. "El Testostron" anagażuje się zarówno w świat sportu, jak i inne obszary życia. Od czasu do czasu potrafi także zaskoczyć wszystkich, którzy śledzą jego poczynania. Tak też postąpił stając się organizatorem własnych gal MMA. A jak doskonale wiemy, nie ma udanej imprezy sportowej bez odpowiedniego jej rozpromowania. Co tym razem wymyślił były pięściarz?

Nowy sposób na życie

Marcin Najman gigantyczne kontrowersje wzbudził zwłaszcza pod koniec ubiegłego roku. Wówczas bowiem odbyła się jego walka w ramach gali FAME MMA z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Zakończyła się jednak po wyprowadzeniu przez byłego pięściarza dwóch niedozwolonych ciosów. Cały pojedynek przeciw zawodnikowi, z którym "El Testosteron" miał prywatne zatargi, odbył się wielkim echem w całym kraju. Federacja FAME MMA po wszystkim nie widziała możliwości do dalszej współpracy z częstochowianinem, wobec czego ten postanowił znaleźć na siebie zupełnie inny sposób. Mianowicie powołał do życia swoje gale MMA - MMA VIP - sprawdzając się w roli organizatora. I nie ukrywa, że jego ambicje w tym zakresie sięgają naprawdę daleko. Co z tego wyjdzie, przekonamy się w perspektywie czasu.

To był prawdziwy koszmar ze zdrowiem Mariusza Pudzianowskiego. Po kilkunastu minutach padał na ziemię bez sił

Tymczasem Marcin Najman nie ustaje z promocją swojego nowego źródła finansowania. Wymyśla różne sposoby, aby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kibiców. O co pokusił się tym razem? Szczegóły w poniższej galerii zdjęć!

Żona Andrzeja Gołoty ma dość. Mówi o swoim mężu, wyjawia całą prawdę

Marcin Najman po ostatniej walce w karierze | Koloseum
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze