Marcin Najman

i

Autor: Super Express Marcin Najman

szykuje się na przyjazd Boxdela

Marcin Najman wynajął orkiestrę na przyjazd Boxdela! "El Testosteron" wyczekuje włodarza FAME MMA [WIDEO]

2023-03-17 21:17

Na sparing Marcina Najmana z Michałem "Boxdelem" Baronem czeka niemalże cały internet. Jeden z włodarzy FAME MMA miał udać się do Częstochowy, aby wyjaśnić sobie z "El Testosteronem" parę spraw, jednak w swoim ostatnim filmie stwierdził, że nie wybiera się do Najmana. Częstochowianin wierzy jednak na jego przybycie i jak się okazuje, przygotował dla niego specjalne powitanie.

W ostatnim czasie Marcin Najman przygotowywał się do swojej kolejnej walki, podczas której zmierzy się on na gali HIGH League 6 z Pawłem Jóźwiakiem. W tle następnego starcia pomiędzy "El Testosteronem" i prezesem FEN wciąż przewijał się jednak temat sparingu częstochowianina z Michałem "Boxdelem" Baronem. Jeden z włodarzy federacji FAME MMA zaproponował swego czasu, że może wybrać się do Częstochowy, aby zmierzyć się z "El Testosteronem", jednak ostatecznie przyznał, że nie ma jednak takiego zamiaru. Marcin Najman wciąż wierzy jeszcze, że "Boxdel" pojawi się w umówionym miejscu o czasie i przygotował specjalne powitanie dla szefa FAME MMA. 

Marcin Najman przygotował specjalne powitanie dla Boxdela! Szefa FAME MMA ma przywitać orkiestra

- Mówię, że mam wolny termin, przyjeżdżaj! Orkiestrę wynająłem dęta na jego powitanie! Będę czekał ze sprzętem, gotowy, orkiestra... Wszyscy w gotowości. To jest "Bąbla" szansa, żeby zweryfikować te głupoty, które opowiada z życiem realnym. Ja jestem w pełnej gotowości, w pełnym rynsztunku bojowym i czekam - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Marcin Najman zdradzając, jaką niespodziankę przygotował dla szefa FAME MMA. Zobaczcie całą rozmowę z Marcinem Najmanem, zaglądając do naszego materiału wideo poniżej!

Sonda
Kto wygrałby walkę Najman - Boxdel?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze