Marcin Najman

i

Autor: SE Marcin Najman

Marcin Najman znowu będzie walczył! Znamy szczegóły

2021-10-13 19:08

Choć Marcin Najman stoczył już kilka walk określanych mianem pożegnalnych, to jednak w dalszym ciągu możemy oglądać jego popisy na arenach sportowych. Teraz ogłoszony został kolejny pojedynek, który "El Testosteron" stoczy już w najbliższej przyszłości. Z kim i kiedy zawalczy były pięściarz? Znamy już wszystkie szczegóły!

Marcin Najman od wielu lat bierze udział w różnego rodzaju sportach walki. Przez pewien czas był związany z organizacją FAME MMA, ale po skandalu, do jakiego doszło pod koniec 2020 roku przy okazji jego pojedynku z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim, wspomniana federacja zdecydowała zakończyc się z nim współpracę. Były pięściarz postanowił zatem podążyć swoją drogą i utworzył serię gali pod nazwą "MMA-VIP". I właśnie pod ich egidą wkrótce będzie walczył ponownie.

Zobacz też: Gdy Krzysztof Radzikowski wrzucił to zdjęcie, Dagmara z Królowych Życia nie wytrzymała. Wiadomo, co do niego czuje!

Marcin Najman zapowiedział za pomocą swoich mediów społecznościowych trzecią odsłonę MMA-VIP. Odbędzie się ona w piątek, 29 października o godzinie 19:00. W jej ramach "El Testosteron" stoczy potyczkę z Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim. Naturalnie cała gala będzie obsadzona także kilkoma innymi pojedynkami. Zapowiedź wszystkich można poznać na przedstawionym przez byłego pięściarza plakacie promującym wydarzenie.

Wszyscy, którzy lubią oglądać Marcina Najmana w akcji, z pewnością już teraz mogą sobie ostrzyć zęby na pojedynek "El Testosterona" z kolejnym rywalem. Pytaniem otwartym pozostaje to, czy tym razem wojownik z Częstochowy będzie w stanie rozstrzygnąć walkę na swoją korzyść.

SKANDAL! Polscy piłkarze OBRZUCENI BUTELKAMI przez albańskich kibiców
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze