Krzysztof Radzikowski i Dagmara Kaźmierska

i

Autor: Instagram Krzysztof Radzikowski i Dagmara Kaźmierska

Gdy Krzysztof Radzikowski wrzucił to zdjęcie, Dagmara z Królowych Życia nie wytrzymała. Wiadomo, co do niego czuje!

2021-10-13 18:39

Krzysztof Radzikowski to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskich sportach siłowych. Przejął schedę po Mariuszu Pudzianowskim i święci triumfy na zawodach strongmanów. Popularny uczestnik telewizyjnego show TTV Gogglebox postanowił obrać podobną drogę do "Pudziana" i także zacznie przygodę z MMA. Dopingować będzie go zapewne Dagmara Kaźmierska z Królowych Życia, która pod zdjęciem Radzikowskiego zamieściła wiele mówiący komentarz.

Krzysztof Radzikowski znany jest nie tylko kibicom sportu. Od wielu już lat jest jednym z najpopularniejszych uczestników programu "Gogglebox", emitowanego przez stację TTV. Wraz z Dominikiem Abusem ocenia występy w telewizji innych osób i z poczuciem humoru wypowiada się na temat programów na szklanym ekranie. Jednak ostatnio znacznie głośniej jest o jego sportowych dokonaniach. Po sukcesach w zawodach strongmanów nadszedł czas na kolejne wyzwania w życiu Radzikowskiego. Już wkrótce Krzysztof Radzikowski wejdzie do klatki, by spróbować swoich sił w MMA. Swoją pierwszą walkę stoczy w ramach federacji FAME MMA. Najwyraźniej kciuki za potężnego sportowca ściskać będzie popularna Dagmara Kaźmierska.

Mariusz Pudzianowski wreszcie się wygadał! Wiadomo kiedy powalczy o pas

Krzysztof Radzikowski przed debiutem w MMA. Gorący komentarz Dagmary z Królowych Życia

Krzysztof Radzikowski wyraźnie zmienił swoje przyzwyczajenia. Od jakiegoś czasu zupełnie inaczej się odżywia i gołym okiem widać, że jest znacznie szczuplejszy, co było chyba niezbędne, by prawidłowo przygotować się do debiutu w mieszanych sztukach walki. Radzikowski może również liczyć na gorący doping. Korzystając z chwili między treningami strongman wybrał się na wycieczkę do Poznania i pokazał zdjęcie ze stolicy Wielkopolski na Instagramie.

W tym momencie do akcji wkroczyła słynna na całą Polskę Dagmara Kaźmierska. Chyba największa gwiazda programu "Królowe Życia" TTV postanowiła wyrazić swoje uczucia względem Radzikowskiego. Jak widać na Instagramie, Dagmara darzy kolegę po fachu dużym szacunkiem i sympatią. Wskazuje na to emotikona serduszka, którą zostawiła pod zdjęciem Krzysztofa Radzikowskiego na portalu społecznościowym.

Marcin Najman już nie wytrzymał! Zaapelował do rządzących i przedstawił swoją mroczną wizję

Krzysztof Radzikowski i Dagmara Kaźmierska

i

Autor: Instagram Krzysztof Radzikowski i Dagmara Kaźmierska

Krzysztof Radzikowski i Dagmara Kaźmierska

Zarówno Krzysztof Radzikowski, jak i Dagmara Kaźmierska w ciągu zaledwie kilku lat stali się postaciami, które w Polsce są szeroko rozpoznawalne. Oboje są niezwykle charyzmatyczni i trudno obok nich przejść obojętnie. Czy Dagmara i inni uczestnicy programów telewizji TTV zasiądą na trybunach w czasie premierowej walki Radzikowskiego w MMA? Tego na razie nie wiadomo, ale należy się spodziewać, że strongman będzie miał spore wsparcie ze strony najbliższych w tym wyjątkowym momencie.

Sonda
Czy lubisz Krzysztofa Radzikowskiego z Gogglebox TTV?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze