Krzysztof Radzikowski poznał swojego rywala na FAME MMA! Zaskakujące zestawienie, szykują się potężne ciosy

2021-10-02 22:35
Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV
Autor: Instagram / Krzysztof Radzikowski Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV

Kibice sportów walki zostali w ostatnim czasie zszokowani oficjalną informacją o zakontraktowaniu przez FAME MMA Krzysztofa Radzikowskiego. Utytułowany polski strongman i gwiazdor programu Gogglebox TTV zadebiutuje w oktagonie już podczas następnej gali freak-fightowej federacji. Naprzeciwko niego stanie inny potężnie zbudowany zawodnik, a fani MMA powinni szykować się na ogromne emocje i potworne ciosy.

Sobotni wieczór to czas jedenastej gali organizowanej przez FAME MMA, która od dłuższego czasu zapowiadała się wyśmienicie. Federacja ta nie zwalnia jednak tempa, a podczas drugiej konferencji ogłoszono kilka wzmocnień, które powinny zadebiutować już w najbliższym czasie. Poza raperem, „Sariusem” i youtuberem, „TheNitroZyniakiem”, wielkie zamieszanie wywołało zakontraktowanie utytułowanego polskiego strongmana, Krzysztofa Radzikowskiego. Wydaje się, że idzie on drogą Mariusza Pudzianowskiego, gdyż już podczas FAME MMA 12 zadebiutuje w oktagonie. Jego starcie zapowiada się naprawdę potężnie!

Dramatyczne sceny na gali Fame MMA 11. Mężczyzna skoczył z wysokości! Akcja ratunkowa na scenie

Podczas FAME MMA 11 doszło do tragicznego wypadku. Pewien mężczyzna spadł z wysokości na scenę, a tam była udzielana mu pomoc.

Starcie kolosów podczas kolejnej gali FAME MMA

Rywalem Radzikowskiego ma być kulturysta, strongman i trener personalny – Piotr „Bestia” Piechowiak. W przeciwieństwie do gwiazdora Gogglebox TTV, Piechowiak ma już na koncie walki w oktagonie. Stoczył on dla FAME MMA dwie walki, z których dwukrotnie wychodził zwycięsko. Na rozkładzie ma Marcina Najmana, a także Piotra „Szeliego” Szeligę, który pokazał się ze znakomitej strony na FAME MMA 11, gdzie w walce otwarcia potwornie znokautował swojego rywala. Okazuje się, że podczas kolejnej gali freak-fightowej federacji można spodziewać się kolejnego starcia iście wagi ciężkiej, w którym każdy cios może być tym kończącym pojedynek.

Sonda
Czy Krzysztof Radzikowski poradzi sobie w FAME MMA?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze