Widz spadł z trybuny podczas FAME MMA 11

i

Autor: Super Express Widz spadł z trybuny podczas FAME MMA 11

Dramatyczne sceny na gali Fame MMA 11. Mężczyzna spadł z wysokości! Akcja ratunkowa na scenie

2021-10-02 21:18

Imprezy sportowe nie od dziś gromadzą na trybunach obiektów tysiące kibiców. Organizatorzy dbają o bezpieczeństwo wszystkich, jednak nie zawsze da się dopilnować każdego. Do tragicznej sytuacji doszło podczas gali FAME MMA 11, gdy prawdopodobnie jeden ze współpracowników organizacji - technik FAME MMA - spadł z pierwszego piętra Areny Gliwice. Natychmiast do akcji wkroczyli ratownicy medyczni, którzy przeprowadzają akcję ratunkową.

Kibice na trybunach nie zdążyli na dobre rozsiąść się w swoich miejscach, a już przeżyli ogromne emocje podczas FAME MMA 11. W walce otwarcia doszło do potwornego nokautu, gdy Piotr "Szeli" Szeliga trafił prawym sierpowym Krzysztofa "Fericze" Ferenca. Już wtedy służby medyczne ruszyły na pomoc, gdyż przegrany zawodnik leżał na macie całkowicie "zgaszony". Później odbył się jedyny pojedynek kobiet zaplanowany na sobotnią galę, w którym Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska pokonała na pełnym dystansie Patrycję Wieję. Sędziowie podjęli jednogłośną decyzję, a po tej walce w oktagonie pojawiła się mistrzyni FAME MMA, Marta Linkiewicz. Doszło do zapowiedzi walki o pas pomiędzy "Linkimaster" a "Way of Blonde" w niedalekiej przyszłości i na tym skończyła się otwarta część gali. Niestety, podczas przerwy przydarzył się tragiczny incydent.

Szeliga potwornie znokautował Wujaszka Fericze! Potrzebna była pomoc lekarzy, okropne obrazki [WIDEO]

Poniżej pod materiałem wideo możecie zobaczyć, jak wyglądała pomoc udzielana na scenie

WKURZONY WARDĘGA: FAME MMA mnie OPLUŁO!

Jak donosi jeden z wysłanników Super Expressu obecny w Arenie Gliwice Kamil Kacperczyk, jeden ze współpracowników organizacji, technik FAME MMA spadł z kilku metrów. Po tak strasznym upadku oczywistym było, że potrzebuje on pomocy, dlatego do akcji po raz kolejny wkroczyli ratownicy medyczni. Błyskawicznie zajęli się oni poszkodowanym, a w tle sportowych emocji trwa walka o zdrowie jednego z kibiców. Na więcej szczegółów trzeba poczekać.

Sonda
Kto wygra walkę Norman Parke - Borys Mańkowski na FAME MMA 11?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze