Mariusz Pudzianowski wreszcie się wygadał! Wiadomo kiedy powalczy o pas

2021-10-12 18:52
Mariusz Pudzianowski
Autor: SE Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski od ładnych kilku lat jest już pełnoprawnym zawodnikiem MMA. Po dziesiątkach triumfów w zawodach strongmanów "Pudzian" zmienił profesję i udowodnił, że jest sportowcem z krwi i kości. Od dłuższego czasu fani domagają się wręcz walki o pas mistrzowski KSW z udziałem Pudzianowskiego. Ten wreszcie się wygadał i wiadomo, co ze starciem o najwyższą stawkę.

Mariusz Pudzianowski po seryjnych zwycięstwach w mistrzostwach świata strongmanów zapragnął nowych wyzwań i tak od dłuższego czasu możemy podziwiać jego umiejętności w walkach w klatce. Jako zawodnik MMA toczy swoje pojedynki na galach federacji KSW. Choć "Pudzian" ma na koncie przynajmniej kilka głośnych walk, o których mówiło się na całym świecie, to wciąż w swojej bogatej kolekcji nie ma mistrzowskiego pasa w MMA. Zdaniem wielu kibiców nadszedł czas, by to zmienić. Po wielu tego typu głosach do sprawy ustosunkował się wreszcie sam zainteresowany i Mariusz Pudzianowski jasno określił swoje cele na najbliższy czas.

Wyszły na jaw ważne informacje w sprawie przyszłości Artura Szpilki. Publicznie to przyznał, nowy etap w życiu

Mariusz Pudzianowski o walce o pas

Pod jednym z najnowszych materiałów wrzuconych na Facebooka Pudzianowskiego po raz kolejny rozgorzała dyskusja na temat starcia o pas mistrzowski KSW. Jeden z fanów głośno wyraził swoje zdanie, sugerując, że "Pudzian" ma ogromne szanse na wywalczenie tej cennej zdobyczy. Co ciekawe, do tej opinii ustosunkował się sam wojownik, jasno odnosząc się do ewentualnej możliwości stoczenia tak wyjątkowego starcia. "Po wygranej z Bombardierem staniesz do walki o pas? Jesteś jedyną osobą, która może odebrać pas De Friesowi" - napisał kibic.

Odpowiedź Pudzianowskiego nie pozostawia złudzeń. Najwyraźniej Mariusz Pudzianowski nie zamierza już walczyć o pas i kibice nie powinni oczekiwać na informację o takim pojedynku z jego udziałem. "Mi pas nie jest potrzebny ja już swoje zrobiłem co chciałem" - skwitował w krótkim, ale wiele mówiącym komentarzu "Pudzian".

Marcin Najman już nie wytrzymał! Zaapelował do rządzących i przedstawił swoją mroczną wizję

Mariusz Pudzianowski o walce o pas
Autor: Instagram Mariusz Pudzianowski o walce o pas

Mariusz Pudzianowski kolejna walka w KSW

Mariusz Pudzianowski, choć wykluczył swój udział w walce o pas KSW, to nie zamierza rezygnować z MMA. Już 23 października kibice będą mieli okazję ponownie zobaczyć go w klatce. Na gali KSW 64 w łódzkiej Atlas Arenie "Pudzian" stoczy długo wyczekiwany pojedynek z senegalskim Bombardierem. Pierwsza walka obu potężnych wojowników została odwołana, ponieważ rywal Polaka nabawił się ostrych problemów gastrycznych. Teraz już nic nie stanie na przeszkodzie, by pojawili się w klatce i zaprezentowali umiejętności w walce wieczoru.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze