Marcin Różalski

i

Autor: Piotr Lampkowski Marcin Różalski

To może być koniec!

Marcin Różalski bliski końca kariery? Możliwe, że już go nie zobaczymy! Słowa jego menadżera mówią wszystko

2022-10-08 14:26

Marcin Różalski już nigdy nie pojawi się w sportach walki? Jego menadżer, Artur Ostaszewski, udzielił wywiadu portalowi InTheCagePL, w którym padły dość zagadkowe słowa na temat przyszłości "Różala". Okazuje się, że jego walka z Erolem Zimmermanem mogła być tą ostatnią!

Marcin Różalski zakończy karierę? Mimo że zawodnik MMA jeszcze nie tak dawno walczył przeciwko Erolowi Zimmermanowi, to może się okazać, że potyczka z Holendrem była ostatnią. Wskazują na to słowa menadżera zawodnika, Artura Ostaszewskiego. Jak powiedział opiekun kariery Różala, jak na razie nie podejmuje żadnych działań, które miałyby sprawić, aby Różalski wyszedł jeszcze do oktagonu.

Marcin Różalski kończy karierę? Artur Olszewski zabrał głos

Olszewski, w rozmowie z portalem InTheCagePL powiedział, że o ile nie może powiedzieć, że Różal zakończył ostatecznie swoją karierę, o tyle jak na razie jego klient nie wyraża chęci, aby walczyć. Jak sam przyznaje Olszewski, jemu i jego klientowi jak na razie dobrze bez uczestnictwa w pojedynkach w oktagonach i możliwe, że ten stan rzeczy się nie zmieni. Menadżer zawodnika przyznał, że jeszcze kilka dni temu dostał propozycję pojedynku dla swojego zawodnika, jednak musiał ją odrzucić.

- Nie będę ogłaszał tu jakiegoś końca kariery, ale na pewno nie zabiegamy o żadną walkę. Musiałoby się przytrafić coś kosmicznego, żebyśmy wzięli jakiś pojedynek. Ale raczej bym się na to nie nastawiał, myślę, że dobrze nam się żyje też bez walk, także nic na siłę. Odrzuciłem kilka dni temu ostatnią propozycję dla Marcina - mówi na łamach portalu InTheCage.pl, Artur Ostaszewski, menedżer zawodnika.

Andrzej Kostyra podsumowuje KSW 71. Co dalej z karierą Szpilki i Różala
Sonda
Czy powrót Marcina Różalskiego do KSW to dobra decyzja?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze