Mariusz P

i

Autor: youtube.com/Mariusz Pudzianowski

Mariusz P. na ławie oskarżonych! Może spędzić w więzieniu pięć lat, padły poważne zarzuty

2021-07-14 8:26

Mariusz P. dostał poważne zarzuty. Były strongman i uczestnik "Tańca z Gwiazdami" stanął w stanie oskarżenia po domniemanym zajęciu pięciu pokoi hotelowych w hotelu w Andrychowie. Sprawa sportowca ruszyła właśnie w krakowskim sądzie, na wniosek właściciela obiektu, który złożył subsydiarny akt oskarżenia. Za przestępstwo przywłaszczenie mienia, kultowemu zawodnikowi MMA może grozić kara pięciu lat pozbawienia wolności.

Mariusz P. stanie przed sądem. Strongmen i zawodnik MMA został oskarżony za przestępstwo, którego miał dopuścić się w 2018 roku. Przypomnijmy - sportowiec wraz ze swoimi współpracownikami zajął sześć pokoi hotelowych w Andrychowie, gdzie wyniósł meble, pozmieniał zamki w drzwiach, a także zakleił kamery monitoringu. Po oddaleniu sprawy przez wadowicką prokuraturę właściciel obiektu zdecydował się na skierowanie przeciwko byłemu strongmanowi subsydiarny aktu oskarżenia. Finał sprawy będzie miał miejsce w trakcie rozprawy, która zaplanowana jest na 15 lipca. Sportowcowi grozi pięć lat pozbawienia wolności.

Oficjalnie. Roger Federer rezygnuje ze startu w Tokio! Mamy komunikat mistrza, podał powód

Mariusz P. stanie przed sądem. Grozi mu pięć lat pozbawienia wolności

Sprawa Mariusza P. ciągnie się od trzech lat. Wtedy to sportowiec miał wraz ze swoją ekipą zająć część pokoi w jednym z hoteli w Andrychowie. Sportowiec twierdził, że miał prawo do zajęcia mienia, ponieważ wykupił on część udziałów od byłej żony właściciela. Zarządca obiektu twierdzi jednak, że zawodnik sztuk walki dopuścił się przestępstwa, ponieważ akt sprzedaży obiektu był nieważny. Sprawa znajdzie swój finał w trakcie rozprawy 15 lipca w sądzie w Wadowicach.

Nie uwierzycie, kim z wykształcenia jest Kamil Semeniuk. Nie miał innej możliwości, rodzice go naciskali

Mariusz P. na ławie oskarżonych! Może spędzić w więzieniu pięć lat, padły poważne zarzuty

Mariusz P. odnosił się do oskarżeń. Sąd nie uzna go za winnego?

Do sprawy odnosił się sam sportowiec, który na swoich mediach społecznościowych twierdził, że miał prawo dokonywać czynności na terenie nieruchomości, ponieważ jest posiadaczem aktu własności 50% hotelu. 

- Kupiłem 50 proc. udziałów, a co za tym idzie mam prawo czerpać korzyści finansowe z tego hotelu - powiedział Mariusz P. w nagraniu umieszczonym w mediach społecznościowych.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze