Mariusz Pudzianowski chorował na koronawirusa! Tak wirus uderzył jego organizm, dokładnie o tym opowiedział

2021-04-14 11:47 Mateusz Sobiecki
Mariusz Pudzianowski
Autor: Instagram Mariusz Pudzianowski

Pandemia koronawirusa wciąż demoluje świat. Od ponad roku wszystkie kraje na całej planecie próbują uporać się z COVID-19 i powrócić do normalności. Choć droga wciąż jest daleka, to świat powoli zbliża się w tym kierunku. Mimo to, codziennie kolejne dziesiątki tysięcy osób zmagają się z wirusem. O swojej walce z koronawirusem zdecydował się opowiedzieć także legendarny polski sportowiec, Mariusz Pudzianowski. Jak poraził sobie z SARS-CoV-2? Sprawdź szczegóły w galerii poniżej!

Koronawirus wciąż paraliżuje normalne życie na całym świecie! W Polsce każdego dnia wirus SARS-CoV-2 wykrywany jest u dziesiątek tysięcy osób. Niestety, na razie nic nie wskazuje na to, by sytuacja miała diametralnie się uspokoić. Co więcej, wiele osób nie zdawało sobie nawet sprawy, że ich organizm zmaga się z tym wirusem. Mariusz Pudzianowski w programie Kuby Wojewódzkiego przyznał, że on także jest już po koronawirusie. Przyznał to pierwszy raz właśnie na antenie TVN. Jak jego organizm poradził sobie z COVID-19? Okazuje się, że "Pudzian" nawet... nie był świadomy tego, że walczył z koronawirusem. Wszystko wyszło na jaw dopiero po dłuższym czasie. W jakich okolicznościach? Sprawdź informacje w galerii poniżej!

Zobacz także: Oni NIE ZOSTANĄ zaszczepieni! Popularni sportowcy nie mogą liczyć na szybką szczepionkę

Mariusz Pudzianowski to ikona polskiego sportu. "Pudzian" popularyzował w naszym kraju sporty siłowe - to dzięki niemu wielu poznało zawody strongmanów, w których był wielokrotnie mistrzem świata. Później został gwiazdą MMA. Jest jedną z ikon mieszanych sztuk walki nad Wisłą. Pierwszy pojedynek stoczył w 2009 roku z Marcinem Najmanem.

Zobacz także: Oto majątek Marcina Gortata, który zawstydza bogaczy. Opływa w luksusy z milionami na koncie

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze