Mariusz Pudzianowski NIE MIESZKA SAM. Prawdę zdradziło jedno nagranie, wszystko się wydało

2021-01-17 15:06 ŁOLI
Mariusz Pudzianowski
Autor: Instagram/pudzianofficial Mariusz Pudzianowski

Media społecznościowe sprawiły, że wielu sportowców i celebrytów może bez przeszkód komunikować się ze swoimi wiernymi fanami w najwygodniejszej dla siebie formie. W sieci bardzo aktywny jest również Mariusz Pudzianowski, który często wchodzi w interakcję ze swoimi obserwatorami, chociażby dzieląc się swoim planem dnia, czy odpowiadając na pytanie. Ostatnio jednak "Pudzian" mógł zaskoczyć kilku z nich, gdy pokazał się na nagraniu, na którym nie był sam.

Mariusza Pudzianowskiego nie trzeba z pewnością przedstawiać szerszej publiczności. Były strongman oraz zawodnik MMA od lat cieszy się dużą popularnością. Sława "Dominatora" przekłada się także na jego media społecznościowe. Na Facebooku jego stronę polubiło prawie 675 tysięcy osób. Z kolei jego profil na Instagramie obserwuje ponad 400 tysięcy internautów.

CZYTAJ TAKŻE: Małżeński SEKRET Błachowicza wyszedł NA JAW. Przestał spać z żoną, gdy TO się wydarzyło

Nic więc dziwnego, że Mariusz Pudzianowski jest bardzo aktywny w sieci. Często wchodzi on w interakcję ze swoimi fanami odpowiadając im na nurtujące ich pytania lub dzieląc się swoim planem dnia. Ostatnio jednak "Dominator" mógł zaskoczyć sporą część swoich kibiców udostępniając nagranie, na którym nie był sam. Koniecznie poznajcie szczegóły, zaglądając do naszej galerii zdjęć znajdującej się poniżej! 

Mariusz Pudzianowski zdobył sławę przede wszystkim dzięki swoim świetnym występom w kolejnych zawodach Strongman, gdzie nie pozostawiał konkurencji złudzeń co do tego, kto jest najsilniejszym człowiekiem na świecie. "Dominator" często wraca do tamtych chwil, publikując w sieci zdjęcia ze swojego prywatnego archiwum. Jego obserwujący z kolei chętnie wracają myślami do przeszłości i są zachwyceni tym, jak "Dominator" prowadzi swoje media społecznościowe. 

CZYTAJ TAKŻE: WIELKI problem Halvora Egnera Graneruda. Norweg nie ma obecnie ŻADNEJ nadziei, prawdziwa tragedia

Krzysztof Diablo Włodarczyk w więzieniu! Spędzi tam wiele miesięcy!
Najnowsze