Mariusz Pudzianowski, Kylian Mbappe

i

Autor: Tomasz Radzik / Super Express, AP Mariusz Pudzianowski, Kylian Mbappe

musiał to powiedzieć

Mariusz Pudzianowski nie mógł się powstrzymać! Zobaczył Kyliana Mbappe i tylko jedno przyszło mu do głowy

2022-12-21 7:20

Mariusz Pudzianowski z wielkim zaangażowaniem śledził zakończone niedawno mistrzostwa świata w piłce nożnej, które odbyły się w Katarze i nawet kilka dni po rozegraniu ostatniego meczu, wciąż zaprzątały one jego głowę. Do tego stopnia, że Mariusz Pudzianowski nie mógł się powstrzymać i po zobaczeniu zdjęcia Kyliana Mbappe użył jednego ze swoich ikonicznym powiedzonek.

Wielu fanom mogłoby się wydawać, że dla Mariusza Pudzianowskiego MMA i sporty walki ogólnie są całym światem, ale nic bardziej mylnego. Były rywal Mameda Khalidova, który już niebawem rozpocznie rozmowy z KSW na temat swojej kolejnej walki, z wielką uwagą śledzi również inne wydarzenia sportowe, szczególnie te największe. Nie inaczej było podczas mistrzostw świata w piłce nożnej. Nawet już po ich zakończeniu, mundial w Katarze dalej zaprzątał myśli "Pudzian" i musiał on pochwalić się swoimi myślami, dołączając zdjęcie Kyliana Mbappe. 

"Pudzian" zobaczył zdjęcie Kyliana Mbappe i musiał powiedzieć to głośno! Gwiazdor KSW nie mógł się powstrzymać

Mariusz Pudzianowski swoją ogromną sławę zdobył nie tylko poprzez kolejne sukcesy, czy to w zawodach dla najsilniejszych ludzi na świecie, czy też w kolejnych walkach w federacji KSW, ale również przez swoje legendarne już powiedzonka. Po zakończeniu mistrzostw świata gwiazdor największej federacji MMA w Polsce nie mógł się powstrzymać, aby nie użyć jednego z nich. 

Mariusz Pudzianowski nie mógł się powstrzymać! Zobaczył Kyliana Mbappe i tylko jedno przyszło mu do głowy

- Kylian Mbappé chyba wiedział, że nawet jak będzie królem strzelców na mundialu, to i tak by nic nie dało ? - napisał Mariusz Pudzianowski, dodając zdjęcie smutnego i wyraźnie niezadowolonego gwiazdora reprezentacji Francji, który na mundialu w Katarze został najlepszym strzelcem zdobywając 8 bramek - o jedno trafienie więcej od Leo Messiego. 

Sonda
Chciałbyś zobaczyć walkę Don Kasjo - Mariusz Pudzianowski?
Najnowsze