Mariusz Pudzianowski obok NAGIEGO mężczyzny. Wysuwa do niego palec, wyobraźnia zadziałała

2021-02-16 13:34 kkn
Mariusz Pudzianowski
Autor: Instagram/pudzianofficial Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski przez wiele lat swojej wspaniałej kariery zgromadził ogromną liczbę fanów. Siłacz z Białej Rawskiej ma w dodatku świetny kontakt z kibicami, który utrzymuje przede wszystkim za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie jest niebywale aktywny. Dzięki temu możemy zobaczyć choćby, że "Pudzian" ma niebywale duży dystans do swojej osoby i ogromne poczucie humoru. To co pokazał na Instagramie ostatnio, zaskoczyło wszystkich.

Popularność sportowca rośnie wraz z jego kolejnymi sukcesami. Zwłaszcza w Polsce fani są głodni osiągnięć zawodników i bardzo szybko potrafią zakochać się w danej dyscyplinie sportowej. Tak też było w przypadku zawodów strongman, gdzie przez wiele lat dominował Mariusz Pudzianowski zdobywając kolejne medale najważniejszych imprez. Te oglądały niekiedy dziesiątki tysięcy fanów, którzy chcieli zobaczyć, jak "Pudzian" znów zostawia rywali w tyle. Jego kariera trwa nadal, ale jednak związana jest już z innym sportem. Pudzianowski dobrze radzi sobie w mieszanych sztukach walki i niebawem powróci do klatki KSW po bardzo długiej przerwie. Już teraz kibice nie mogą doczekać się starcia "Pudzilli".

Taki MAJĄTEK ma Mariusz Pudzianowski. Kwoty są PORAŻAJĄCE, od tych pieniędzy dwoi się w oczach!

A Pudzianowski fanów ma przecież mnóstwo. Choćby na samym Instagramie jego profil obserwuje ponad 400 tysięcy użytkowników. A tam Pudzianowski treści publikuje regularnie. Niektóre związane są z treningami, inne z jego życiem zawodowym, a jeszcze inne pokazują jak wielki dystans do siebie ma zawodnik. Ostatnie zdjęcie, jakie Pudzianowski opublikował na Instagramie, rozbawiło tysiące internautów. Trzeba mieć ogromną wyobraźnię, aby wymyślić coś takiego. Sprawdźcie to sami w galerii.

Mariusz Pudzianowski NIE MIESZKA SAM. Prawdę zdradziło jedno nagranie, wszystko się wydało

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze