Don Kasjo, Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Super Express Don Kasjo, Mariusz Pudzianowski

Wielka walka możliwa, ale...

Mariusz Pudzianowski odpowiada na wyzwanie "Don Kasjo"! Jest gotów, by się sprawdzić. Jest jedno "ale"

2022-11-28 17:45

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński znowu zaskoczył. Przed galą PRIME Show MMA 4 przyznał wprost, że chciałby się zmierzyć z Mariuszem Pudzianowskim. - Chętnie bym zawalczył jeżeli chciałby Mariusz Pudzianowski sprawdzić się w stójce, na ręce - mówił w rozmowie z "Super Expressem". Dobrze obeznany z internetem "Pudzian" odpowiedizał na to wyzwanie bardzo szybko.

"Don Kasjo" nie ukrywał w rozmowie z "Super Expressem" przed galą PRIME Show MMA w Szczecinie, że walka z "Popkiem" na tych zasadach ma być przetarciem przed wymarzoną potyczką z Mariuszem Pudzianowskim! Rzucił nawet wstępne wyzwanie dla gwiazdy KSW, która w Gliwicach zmierzy się z Mamedem Khalidovem.

- Na pewno jest to lekki sprawdzian, ale nie wiem, czy dadzą mi szansę. Maciej Kawulski, Martin Lewandowski, czy w ogóle Mariusz Pudzianowski byłby zainteresowany taką walką. Ja bym był. Chętnie bym zawalczył jeżeli chciałby Mariusz sprawdzić się w stójce, na ręce. Materlę ładnie znokautował, więc wydaje mi się, że stójkowe też ma umiejętności. No i może... Ale oczywiście jeżeli nie, to rozumiem. Ja proszę o tę walkę Mariusza, bo bym chciał po prostu sam dla siebie - mówił Życiński.

Mariusz Pudzianowski nie mógł się tego spodziewać. Don Kasjo rzucił mu wyzwanie, mówi o nieśmiertelności

Mariusz Pudzianowski odpowiada na wyzwanie "Don Kasjo"! Do walki może dojść

Do takiego pojedynku teoretycznie może dojść. Mariusz Pudzianowski nie wyklucza takiej walki, ale... stawia warunki! I to niełatwe warunki do spełnienia. W jednym z komentarzy na Facebooku odniósł się do tego wyzwania. Stwierdził, że jeśli "Don Kasjo" wygra z nim spacer farmera, może wyjść do walki w boksie.

– Nieeeee! Ja chce sprawdzić się w wyciskaniu sztangi. Nie!? Ok przysiad? Nie! Ok, na barki sztanga? Nie! Ok, przerzucanie opony lub kule. Tez nie, hymm. MMA bez rękawic, tylko owijki? Też nieeee!!! Ok, to zapasy same! Mniej boli wtedy. Ok, jak wygra ze mną w spacerze farmera – walizki 100 kg na odległość. Będę boksował, choć nie umiem boksować - napisał Pudzianowski.

Don Kasjo nie dał szans Popkowi w walce wieczoru na PRIME 4! Tylko dwie walki skończyły się w pełnym dystansie

Pudzianowski: Nie znam człowieka!

Mariusz Pudzianowski przyznał też, że nie ma pojęcia, kim jest Kasjusz "Don Kasjo" Życiński. – P.S. Nie znam osobiście chłopaka!!! Nie oceniam nikogo!!! Nie obrażam, szanuję każdego człowieka po prostu - dodał.

Wierzycie, że do takiej walki może dojść?

Sonda
Chciałbyś zobaczyć walkę Don Kasjo - Mariusz Pudzianowski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany