Krzysztof Radzikowski, Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Instagram Krzysztof Radzikowski, Mariusz Pudzianowski

Wspólna fotka strongmanów

Mariusz Pudzianowski pokazał zdjęcie z Krzysztofem Radzikowskim. Fani błyskawicznie wychwycili ten szczegół

2022-10-22 8:52

Mariusz Pudzianowski z legendy zawodów strongman stał się legendą KSW oraz całego MMA w Polsce. „Pudzian” wyznaczył kurs dla innych zawodników ze swojej dawnej dyscypliny – wielu siłaczy postanowiło później spróbować swoich sił także w mieszanych sztukach walki. Tak zrobił m.in. Krzysztof Radzikowski, któremu zdarzało się rywalizować w strongmanach z Pudzianowskim. Teraz jedno z takich wspomnień udostępnił sam „Pudzian”, a fani szybko zwrócili uwagę na jedną różnicę.

Mariusz Pudzianowski obecnie przygotowuje się do najważniejszej walki w karierze. Nie ma wątpliwości, że 45-letni zawodnik zrobił największą karierę spośród zawodników, którzy wcześniej startowali w zawodach siłaczy. Po wielu wyzwaniach, w tym efektownych zwycięstwach takich jak z Michałem Materlą, „Pudzian” dostał w końcu możliwość zmierzenia się z inną legendą KSW, Mamedem Khalidovem. Niewykluczone, że to właśnie Pudzianowski był inspiracją dla innych siłaczy, aby spróbować sił w MMA. Jednym z nich jest Krzysztof Radzikowski, z którym Pudzianowski nie raz rywalizował. Teraz „Pudzian” postanowił powspominać i udostępnił na Instagramie zdjęcie z „Radzikiem” sprzed lat. Fani szybko wychwycili jeden szczegół.

Pudzianowski i Radzikowski sprzed lat. To rzuca się w oczy

Krzysztof Radzikowski cieszy się w sieci sporą popularnością, jednak z pewnością bardziej na nią zapracował występując w programie Gogglebox TTV, niż w zawodach strongman. Nie zmienia to faktu, że fani często zachwycali się posturą i formą swojego ulubieńca – szybko dostrzegali też, jak traci on na masie, przygotowując się do startów w MMA.

Na zdjęciu udostępnionym przez Pudzianowskiego Radzikowski był jeszcze daleki od redukcji masy, ale mimo to, zdaniem fanów, wyglądał i tak na... dużo mniejszego! – Nawet Radzik przy Tobie jakiś mały – napisał jeden z internautów. Sam Pudzianowski podpisał natomiast zdjęcie krótkim: „parę kilogramów wstecz”.

Mariusz Pudzianowski, Krzysztof Radzikowski

i

Autor: Instagram / Mariusz Pudzianowski Mariusz Pudzianowski, Krzysztof Radzikowski
Andrzej Kostyra i trener Mirek Okniński TYPUJĄ walkę Pudzianowski - Khalidov
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze